Help for English

CAE: Listening, part 1

Komentáře k článku: CAE: Listening, part 1

 

Na první dva poslechy jsem toho moc neslyšela.Až po čtvrtém poslechu jsem se začala orientovat. :-( I já mám co dohánět.

typeskript

ja by som sa chcela opytat ci by bolo mozne niekde najst plne znenie posluchu aj v textovej podobe?
doplnit si informacie, ktore som nerozumela…
Dakujem

aha, uz som to nasla…
staci sa blbo opytat :oops:

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Veronika vložený před 17 lety

typeskript

ja by som sa chcela opytat ci by bolo mozne niekde najst plne znenie posluchu aj v textovej podobe?
doplnit si informacie, ktore som nerozumela…
Dakujem

Re: typeskript

:-) Ano, stačí kliknout na vyhodnotit.

Jen by mě zajímalo, jak si zkontrolovat ten poslech! políčko vyhodnotit nereaguje na nic =( !!!

Odkaz na příspěvek Příspěvek od makina vložený před 17 lety

Jen by mě zajímalo, jak si zkontrolovat ten poslech! políčko vyhodnotit nereaguje na nic =( !!!

Re:

Jaký používáte prohlížeč?

power

Zajimalo by me, jestli se to zda jen me, nebo je v teto vete:
It took four hundred years for these people to build up their wealth and power,
slovo power nesrozumitelne:).

Značení nahrávek

Pustila jsem se do stahování nahrávek všech úrovní certifikátů a chtěla bych se zaptat na systém jejich značení (číslování):
PET a KET jsou značeny PET1–1, PET1–2 atd., u CAE je značení CAE1, CAE2 … a u FCE je kombinace obojího. Má to nějaký hlubší význam? Znamená to, že pro KET a PET existují (nebo jsou v plánu) ještě KET2–1,2… / PET2–1,2 … atd?
Snad se mi podařilo položit dotaz dostatečně srozumitelně. :?: :?
Díky

Odkaz na příspěvek Příspěvek od brain vložený před 16 lety

Značení nahrávek

Pustila jsem se do stahování nahrávek všech úrovní certifikátů a chtěla bych se zaptat na systém jejich značení (číslování):
PET a KET jsou značeny PET1–1, PET1–2 atd., u CAE je značení CAE1, CAE2 … a u FCE je kombinace obojího. Má to nějaký hlubší význam? Znamená to, že pro KET a PET existují (nebo jsou v plánu) ještě KET2–1,2… / PET2–1,2 … atd?
Snad se mi podařilo položit dotaz dostatečně srozumitelně. :?: :?
Díky

Re: Značení nahrávek

Ano, váš dotaz je zcela srozumitelný.

U KET a PET mám k dispozici dva cvičné testy, zatím jsem přidal pouze ten první. Od FCE výš mám testy po jednom. Proč jsem to u FCE kombinoval, to nevím.

wow :-O díky za tyto testy!

Odkaz na příspěvek Příspěvek od terez* vložený před 16 lety

wow :-O díky za tyto testy!

Re:

…určitě byl tohle level ADVANCED ??

Odkaz na příspěvek Příspěvek od terez* vložený před 16 lety

Re:

…určitě byl tohle level ADVANCED ??

Re: Re:

Moc těžké? Moc jednoduché?
Ano je to oficiální CAE test.

Zdravím všechny,taky jsem místo „11th century“ pisla „11th centrury“.Tak hope,že mi to uznají na basic levlu :?

Part 1 mi z poslechu na CAE přijde tradičně nejtěžší, ale tady byla skutečně neskutečně lehká 8-)

Měl jsem 3 chyby, ale z toho 2 chyby byly překlepy, takže docela spokojenost :)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.