Help for English

Vocabulary test (The O. C.) #4

Komentáře k článku: Vocabulary test (The O. C.) 4

 

Je mozne serial sledovat na inetu?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od LadyBird vložený před 16 lety

Je mozne serial sledovat na inetu?

Re:

To nevím, na YouTube něco určitě najdete, ale jsou to spíš zlomky. Jednotlivé díly se dají koupit a downloadovat za necelé 2 dolary na Amazon.com, ale jak jsem tam teď díval, tak mají takto ke stažení jen 4. sérii. Jedotlivé série se tam teď ale na DVD dají koupit po 17 dolarech, což je cca 350 korun (za 7 DVD) + poštoivné + DPH. Ale je to pěknej seriál.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od LadyBird vložený před 16 lety

Je mozne serial sledovat na inetu?

Re:

A nebo samozřejmě existují i méně legální cesty, jak seriál stáhnout z netu. K tomu vás ale rozhodně nabádat nebudu.

100% – na „intermediate“ mi to přišlo docela jednoduché…

Odkaz na příspěvek Příspěvek od SojkiCZ vložený před 16 lety

100% – na „intermediate“ mi to přišlo docela jednoduché…

Re:

Ne, složité to není, ale dal jsem tomu INTERMEDIATE proto, že se nejedná o slovíčka PRE-INTERMEDIATE. Spíš je jednoduchá ta volba mezi slovíčky, ne ta slovíčka samotná.

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, proč v 6 větě neni u slova „conflict“ žádný člen. Díky

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Cortes vložený před 16 lety

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, proč v 6 větě neni u slova „conflict“ žádný člen. Díky

Re:

protože slovo CONFLICT může být jak počitatelné, tak nepočitatelné. Pokud máte nejistotu ohledně počitatelnosti některých slovíček, doporučuji nahlédnout do výkladového slovníku.

hmm, tak mně to nedopadlo tak dobře…jenom 80%, ale tak zase něco nového…

Tak jsem tady zase po delší době a rovnou 100%. To jde. Ale však mě přejde smích :-)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.