Help for English

My typical day

Komentáře k článku: My typical day

 

Nejde mi spusti to zkoušení slovíček a frází.

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví Marek Vít
Odkaz na příspěvek Příspěvek od Juraj vložený před 16 lety

Nejde mi spusti to zkoušení slovíček a frází.

Re:

Už to jde, omlouvám se.

oživení

parádní – ty obrázky jsou skvělé a nádherně to oživí!

vážně pěkný.

nádhera

Ale kroužky hodnocení mi chybí.

dík

tak jsem náhodou zabrousila na vaše stránky a je to super :-D dělám angličtinu od října jednou týdně a je to paráda i pro nás začátečníky.děkuji

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví wychr
Odkaz na příspěvek Příspěvek od akpilif vložený před 16 lety

dík

tak jsem náhodou zabrousila na vaše stránky a je to super :-D dělám angličtinu od října jednou týdně a je to paráda i pro nás začátečníky.děkuji

Re: dík

ahojik, ty se tady ucis anglictinu? ja bych taky rad zacal a hledam nejake dobre stranky.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od wychr vložený před 16 lety

Re: dík

ahojik, ty se tady ucis anglictinu? ja bych taky rad zacal a hledam nejake dobre stranky.

Re: Re: dík

ahoj, ne tady chodím jednou týdně na kursy,ale tady mě to pro začátečníky přijde přehledný a lehce poskládaný, tak aby to šlo pochopit

Už se těším na další příspěvek /článek/ pro nás, začátečníky.Tato série je velice přínosná, je to popud k aktivní angličtině. Pro všechny, kteří se ptají, kde najít nějaké stránky pro angličtinu, vždyť už jste je našli – tady.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od georgia vložený před 16 lety

Už se těším na další příspěvek /článek/ pro nás, začátečníky.Tato série je velice přínosná, je to popud k aktivní angličtině. Pro všechny, kteří se ptají, kde najít nějaké stránky pro angličtinu, vždyť už jste je našli – tady.

Re:

Nebojte, budou další. Jsem teď trochu ve skluzu, moc práce, starostí atd. ale budu pokračovat.

Ano věřím, že toho máte moc, hlavně takové přání, co bych rád, co nestíhám, znám to podle sebe, ale my Vaši věrní rádi počkáme, protože víme, že Vaše aktivita neustává. Hlavně se držte a jak vidím, že pracujete převážně po nocích, nepřepínejte svě síly, ať to všechno zvládnete, těší mě i na Vaše okamžité kontakty a rady. Mějte se a přeji Vám hodně energie a síly .

Paráda

Ahoj všichni notoričtí začátečníci-taky k vám patřím.Tyto stránky jsou teda super. Nějak mi ale uniklo,kdy se používají členy a, an,.. to nějak nemůžu pochopit,proč to před některým podst.jm. je a někde ne.Např-peníze-je to podst. jm. hromadné,které by mělo být bez členu,ale ve větě… I have a little money.....ten člen a je??? Vysvětlíte mi to prosím Vás? Děkuji

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Kateri vložený před 16 lety

Paráda

Ahoj všichni notoričtí začátečníci-taky k vám patřím.Tyto stránky jsou teda super. Nějak mi ale uniklo,kdy se používají členy a, an,.. to nějak nemůžu pochopit,proč to před některým podst.jm. je a někde ne.Např-peníze-je to podst. jm. hromadné,které by mělo být bez členu,ale ve větě… I have a little money.....ten člen a je??? Vysvětlíte mi to prosím Vás? Děkuji

Re: Paráda

protože tam není člen kvůli MONEY ale kvůli LITTLE – trocha něčeho je A LITTLE.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 16 lety

Re: Paráda

protože tam není člen kvůli MONEY ale kvůli LITTLE – trocha něčeho je A LITTLE.

Re: Re: Paráda

Aha,děkuji.Je to tu fajn -díky za rychlou odpověď.

Re: Re: Re: Re: super!!!

Já se jenom zeptala,…jestli je tady i něco víc taky jsem toho názoru, že je to nej od začatečníku až po pokročilejší.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.