Help for English

Sponzor stránek

Komentáře k článku: Sponzor stránek

 

Ramonis

Tak tohle snad ještě zvládnem 8-)

Myslím, že je to úžasný, že se našel nějaký sponzor, který chce Vašim (našim) stránkám takhle pomoct. A nebojte, ten odkaz určitě nijak neruší, krásně zapadá do grafiky stránky ;)

jee, já jsem si ho všimnul až teď, taky mi to vůbec nevadí, je to dobrý

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Janatánek vložený před 17 lety

Myslím, že je to úžasný, že se našel nějaký sponzor, který chce Vašim (našim) stránkám takhle pomoct. A nebojte, ten odkaz určitě nijak neruší, krásně zapadá do grafiky stránky ;)

Re:

Souhlasím, taky jsem si to představovala horší, ale je to docela pěkné. Neruší to.

Je to tak správně.Ostatně takový projekt jako Help for English, kde je víc pochval než učiva,(nadsázka) by měl dostat i grant od ministerstva školství.(Můj ná­zor)

Myslím, že v takto rozvíjejícím se projektu byl sponzor nutností. 8-)

Já bych vám za tyhle stránky nějakou korunu klidně dala. Myslím, že i tak by to stálo za to. Tolik dřiny jen abyste pomohl ostatním naučit se anglicky…tleskám a smekám. :-) Logo neva, stránkám sluší.

Adresa webu

Dobrý den, nevím jestli píšu do správné rubriky, ale chtěla bych se Vás zeptat jestli na svých stránkách můžu umístnit odkaz na Vaše stránky, které se mi moc líbí.
Přeji hezký den :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Veronika vložený před 16 lety

Adresa webu

Dobrý den, nevím jestli píšu do správné rubriky, ale chtěla bych se Vás zeptat jestli na svých stránkách můžu umístnit odkaz na Vaše stránky, které se mi moc líbí.
Přeji hezký den :-)

Re: Adresa webu

Určitě můžete, budem jedině rádi. Klidně můžete přidat i ikonku, když se podíváte do sekce INFORMACE na článek ‚jak nás můžete podpořit‘, tam najdete přesný kód, který můžete pro vložení ikonky na svoji stránku použít.

Podpora

Vážím si lidí, kteří něco dokázali a ještě víc lidí, kteří něco dělají pro ostatní. O to víc mě možná mrzí, že nemůžu nějakým způsobem alespoň malou částkou podpořit tento web a Vás, Marku Víte. Možná tedy alespoň koupí Vašeho CD. Jsem momentálně v Londýně, angličtině moc nevládnu a Váš web mi moc pomáhá. Vřelé díky! Vašek

Odkaz na příspěvek Příspěvek od F3rda vložený před 16 lety

Podpora

Vážím si lidí, kteří něco dokázali a ještě víc lidí, kteří něco dělají pro ostatní. O to víc mě možná mrzí, že nemůžu nějakým způsobem alespoň malou částkou podpořit tento web a Vás, Marku Víte. Možná tedy alespoň koupí Vašeho CD. Jsem momentálně v Londýně, angličtině moc nevládnu a Váš web mi moc pomáhá. Vřelé díky! Vašek

Re: Podpora

Dobrý den, děkuji za milý komentář. Podpořit nás jistě můžete, viz článek v sekci INFORMACE – Jak nás můžete podpořit.

super projekt

Váš projekt je naprosto famózní. Obdivuji vaši aktivitu.
Mimochodem, neměl bych problém s tím, pokud byste byli komerční. Za takhle dobrou službu bych si klidně rád zaplatil.
Přeji hodně zdaru, jen tak dál.

nic lepšího nenajdu

Vaše stránky jsou ty nejlepší jaké jsem kde našel. Neskutečně obsáhlé a užitečné, skvěle zpracované a obrovsky uživatelsky přívětivé. Kdyby to bylo někdy potřeba, jsem připraven Váš projekt jakkoliv podpořit. Hodně úspěchu přeji

englishbooks.cz

No výborně, teď už vím kde je vhodné si koupit NOVÝ slovník, knížky atd. a podpořit sponzora. Apropó, můžu se prosím Marku zeptat jaký slovník byste mi doporučil, když je jich tolik? Myslím, že bych mohla zůstat u svého „Oxford Advanced Learner's“, kde najdu všechny ty zkratky (noun uncoutable apod.) Třeba si ten NOVÝ dopřeju k vánocům :-)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.