Help for English

Health vocabulary test (verze B)

Komentáře k článku: Health vocabulary test (verze B)

 

ok

Hm, jak jde o vocabulary test, tak mi to jde 100 pct, chtělo by to se zlepšit v gramatickejch, ty osmdesátky mě už štvou !!!

Odkaz na příspěvek Příspěvek od ramonis vložený před 16 lety

ok

Hm, jak jde o vocabulary test, tak mi to jde 100 pct, chtělo by to se zlepšit v gramatickejch, ty osmdesátky mě už štvou !!!

Re: ok

Nebo bych se já měl polepšit a dělat těžší testy. :-)
Je fakt že vymýšlet gramatické chytáky mi jde líp než chytáky na slovní zásobu.

skvelý test!

Tak jsem si moc nevěřil, že tento test dám :) Vedle History Vocab je tento z poslední doby opravdu výbornej kousek. Díky a chvály, Marku!

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 16 lety

Re: ok

Nebo bych se já měl polepšit a dělat těžší testy. :-)
Je fakt že vymýšlet gramatické chytáky mi jde líp než chytáky na slovní zásobu.

Re: Re: ok

Mně až tak lehký nepřipadal, u dvojky a desítky jsem trochu váhal. A kdo v tom nemá jasno, určitě zápasil s jedničkou.
Nicméně je super, že nahlédnutím do html zdrojáku stránky se dá ujasnit si, proč jsou ostatní možnosti špatně, když už se člověk trefí :-). (Ale to dělám až po vyhodnocení testu – „čítovat“ nemám zapotřebí.)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Petr Švarc vložený před 16 lety

Re: Re: ok

Mně až tak lehký nepřipadal, u dvojky a desítky jsem trochu váhal. A kdo v tom nemá jasno, určitě zápasil s jedničkou.
Nicméně je super, že nahlédnutím do html zdrojáku stránky se dá ujasnit si, proč jsou ostatní možnosti špatně, když už se člověk trefí :-). (Ale to dělám až po vyhodnocení testu – „čítovat“ nemám zapotřebí.)

Re: Re: Re: ok

Jo, jo. Já to zas dělám tak, že si to po skončení nakopíruju do wordu a tam je to vidět taky. Marek ale tvrdí, že časem to bude jedna z automatických funkcí, což myslím spousta lidí uvítá. Včetně mě.

skvělý test, škoda jen, že nefungují vysvětlení pro všechny odpovědi, takto záměrně zadávám špatné odpovědi, aby mi neunikla ta chytrá vysvětlení, ze kterých se dovídám „even more“ :--)

Re: Re: Re: Re: ok

Diky vam obema za tip jak videt ty vsechny zduvodneni. Ja to doposud delal tak, ze jsem test absolvoval nekolikrat a daval schvalne spatny odpovedi, ale ty vase zpusoby budou urcite efektivnejsi.

Taky 90%, pěkný test.

:-) 90%…run a fever

Při procházení tohoto staršího testu jsem se trochu zarazil proč u prescription není člen, tak jsem zadal prescritption do slovníku (OALD) a našel tuto větu: They are not available without a prescription. v předchozím testu u prescription člen je ale tam u něj není předložka …gave me a prescription… jak to tedy s tím členem je?

Určitě, ten člen má být všude, u všech možností. Doplněno. Bez členu jsou jen spojení ON PRESCRIPTION či BY PRESCRIPTION.

Dík za odpověď. Oprava po pěti letech, to je síla :-) myslim jako že to je zajímavé…

Jsou tu dva testy, v tom jednom to bylo dobře, v druhém ten člen vypadl. Ale fakt zajímavé, že si toho do teď nikdo nevšiml. :-)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.