Help for English

O zkoušce PET

Komentáře k článku: O zkoušce PET

 

Musím tedy říct, že přečtení tohoto článku mě opravdu nepotěšilo. Jsem začátečnice na jazykové škole a chtěla jsem si tuto zkoušku udělat, na doporučení mé učitelky. Ale teď se toho docela bojím. Máme 4 hodiny Aj ve škole a doma se ještě učím tak 2 hodiny každý den. Ale asi budu opravdu přemýšlet, jestli za to 2700kč dát, či ne :-(

Re: Re:

jeee, já tam ten speaking nemůžu najit

Ahojky, tak já mám PET za sebou, sice ještě nevím jak jsem dopadla, ale alespoň už nemám nervy napochodu… :-D Musím říct, že to zase tak těžké nebylo, ale nervy opravdu udělaly své a tak si nejsem jistá vůbec!!! Jen vím, že nejsnadnější byl opravdu speaking, takže lidi, toho se opravdu nebojte!!!! 8-)

Jako by jste mi prosim vas doporucil knizku k přípravě na zkousku PET?diky

Odkaz na příspěvek Příspěvek od luk007 vložený před 16 lety

Jako by jste mi prosim vas doporucil knizku k přípravě na zkousku PET?diky

Re:

Kdybyste si přečetl komentář o kousek výše…

Výše procent k úspěchu

Kolik procent je potřeba k dosažení úspěchu při zkoušce. Tady jsem se dočetla, že 70%, ale moje učitelka mi stále opakuje, že jen 60%. Nezměnilo se to letos (to by totiž byla docela dobrá zpráva :-))?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Jitttuš vložený před 16 lety

Výše procent k úspěchu

Kolik procent je potřeba k dosažení úspěchu při zkoušce. Tady jsem se dočetla, že 70%, ale moje učitelka mi stále opakuje, že jen 60%. Nezměnilo se to letos (to by totiž byla docela dobrá zpráva :-))?

Re: Výše procent k úspěchu

Myslím že KET a PET musí být na 70, vyšší zkoušky na 60.

Testy

Ahoj nemohl byste mi někdo poradit ještě nějaký dobrý stránky na kterých bych našla nějaký cvičný testy na Petko??Děkuju

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Jenitka vložený před 16 lety

Testy

Ahoj nemohl byste mi někdo poradit ještě nějaký dobrý stránky na kterých bych našla nějaký cvičný testy na Petko??Děkuju

Re: Testy

U nás jich pár najdete. Jinak jich online moc nebude, rozhodně ne těch oficiálních. Doporučuji zajít na Britskou radu a půjčit si je.

dobrý den,chtěl bych se zeptat jak je to s tim mluvením při zkoušce, žiju v Irsku a pochytil jsem jejich akcent, něco vyslovují naprosto rozdílně příklad. Bus jako bos, Pub jako pop,hraje to velkou roli?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od nemoxik vložený před 16 lety

dobrý den,chtěl bych se zeptat jak je to s tim mluvením při zkoušce, žiju v Irsku a pochytil jsem jejich akcent, něco vyslovují naprosto rozdílně příklad. Bus jako bos, Pub jako pop,hraje to velkou roli?

Re:

Pokud to nebrání porozumění, pak to nevadí.

Re: I nee help_PET exam

Nejlepší bude si vyzkoušet co nejvíce takových cvičných testů… testy v části READING jsou zaměřené na to, jestli rozumíte psané angličtině… takže musíte rozumět gramatice a znát nějaký okruh slovní zásoby. Bez této znalosti se budete namáhat marně, takže se učte slovíčka, základní gramatiku, co nejvíc čtěte (např. zjednodušené knížky pro studenty) a cvičte podle ukázkových testů.

dobrý deň
chcem sa spýtať, či v prípade ak by som skúšku PET spravil, bude ma čakať i maturita z angličtiny, alebo ju mám odpustenú???

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Ssamo vložený před 16 lety

dobrý deň
chcem sa spýtať, či v prípade ak by som skúšku PET spravil, bude ma čakať i maturita z angličtiny, alebo ju mám odpustenú???

Re:

Nevím jak u Vás, ale u nás vám nikdo maturitu z angličtiny neodpustí.

Dobrý den, měl bych otázku. Jaké by bylo hodnotové srovnání PET s maturitní zkouškou z AJ? Která z těchto dvou zkoušek je „na větší úrovni“? Omlouvám se, pokud již někde byl tento dotaz dříve zodpovězen.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.