Help for English

The greatest of 'THE DAMNED POETS'

Komentáře k článku: The greatest of 'THE DAMNED POETS'

 

Hezký článek, i když o tématu, o kterém jsem předtím nikdy neslyšel, přinášející hodně hezkých neznámých slovíček. Dík 8-)

Myslím, že na intermediate je to příliš složité. :? Podle čeho se určuje úroveň??

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Pavel737 vložený před 16 lety

Myslím, že na intermediate je to příliš složité. :? Podle čeho se určuje úroveň??

Re:

Máte pravdu, nastavím UPPER.

Dvě otázečky a jedno upozornění na překlep:

1: Co znamená „Newly-wed“. Je to snad něco jako „čerstvě ženatý“?

2: He was tried, found guilty and sentenced to 2 years in prison.
Co znamená v tomto kontextu „he was tried“. Je to snad, že" byl vyšetřován"?

3: slovíčko „heartbeaking“ jsem se snažil najít ve slovníku až do chvíle, než jsem zjistil, že je tam překlep – „heartbreaking“.

Další překlep – 1872 – …Their relationship is destuctive; myslím že by mělo být destructive

Odkaz na příspěvek Příspěvek od honyk vložený před 16 lety

Dvě otázečky a jedno upozornění na překlep:

1: Co znamená „Newly-wed“. Je to snad něco jako „čerstvě ženatý“?

2: He was tried, found guilty and sentenced to 2 years in prison.
Co znamená v tomto kontextu „he was tried“. Je to snad, že" byl vyšetřován"?

3: slovíčko „heartbeaking“ jsem se snažil najít ve slovníku až do chvíle, než jsem zjistil, že je tam překlep – „heartbreaking“.

Re:

newly-wed – novomanžel
tried – souzen, found guilty – shledán vinným, sentenced – odsouzen k trestu…

díky za upozornění na překlep, opravím.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Thelvyn vložený před 16 lety

Další překlep – 1872 – …Their relationship is destuctive; myslím že by mělo být destructive

Re:

díky, opravím.

Re:

Nejspíš tě to teprve čeká: Literatura, moderní světové směry na přelomu 19. a 20. století=)) Většinou druhák na střední…

Úžasný!!

Wow, wow=)) Super článek! Objeví se tu někdy další i o ostatních básnících této skupiny?
Pane Marku, všechno nejlepší k svátku. Ať Vám jde všechno tak vynikajícně, jako tvoření těchto výborných stránek!

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Eliška vložený před 16 lety

Úžasný!!

Wow, wow=)) Super článek! Objeví se tu někdy další i o ostatních básnících této skupiny?
Pane Marku, všechno nejlepší k svátku. Ať Vám jde všechno tak vynikajícně, jako tvoření těchto výborných stránek!

Re: Úžasný!!

Díky!

pekný článok,ďakujem…len 2 otázky týkajúce sa prekladu:
1)…(he)allegedly fell in love with that starry-eyed ´enfant terrible´
2)merchant on his own account
:?:

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.