Help for English

Shopping vocabulary test (verze B)

Komentáře k článku: Shopping vocabulary test (verze B)

 

Grammar

I had to ask the shop assistant what the price was…
Jak se jmenuje tato gramatika? Myslím to WAS, proč se třeba nepoužije IS.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od JK vložený před 16 lety

Grammar

I had to ask the shop assistant what the price was…
Jak se jmenuje tato gramatika? Myslím to WAS, proč se třeba nepoužije IS.

Re: Grammar

nepřímé otázky, časová souslednost, nepřímá řeč, předmětné věty

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 16 lety

Re: Grammar

nepřímé otázky, časová souslednost, nepřímá řeč, předmětné věty

Re: Re: Grammar

Děkuji, jde se učit. :-)

Jupí, bezva testík.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od honyk vložený před 16 lety

Jupí, bezva testík.

Re:

sory ale tvuj zpusob reakce me nuti na tebe zareagovat.Neprijde ti to trosku infantilni?..nic ve zlem..ale test je fakt fajn…konecne plna palba po delsi dobe

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lukas vložený před 16 lety

Re:

sory ale tvuj zpusob reakce me nuti na tebe zareagovat.Neprijde ti to trosku infantilni?..nic ve zlem..ale test je fakt fajn…konecne plna palba po delsi dobe

Re: Re:

Kumu tady, pane, tykáte. Můj příspěvek sice není možná zcela konzistentní, nicméně mé zvolání „jupí“ mělo jen vyjadřovat radost nad tím, že jsem test zvládl na jedničku. Tentokrát jsem totiž nechtěl dávat ostentativně najevo, že se mi test podařil. Kdybych a priori věděl, že to v někom vyvolá takovouto reakci, tak sem buď nepíšu nic a nebo se rovnou pochlubím, že to byla „plná palba“. Holt, každý máme jiný slovník. Tak snad jsem vám to vysvětlil. Prostě, take it easy.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od honyk vložený před 16 lety

Re: Re:

Kumu tady, pane, tykáte. Můj příspěvek sice není možná zcela konzistentní, nicméně mé zvolání „jupí“ mělo jen vyjadřovat radost nad tím, že jsem test zvládl na jedničku. Tentokrát jsem totiž nechtěl dávat ostentativně najevo, že se mi test podařil. Kdybych a priori věděl, že to v někom vyvolá takovouto reakci, tak sem buď nepíšu nic a nebo se rovnou pochlubím, že to byla „plná palba“. Holt, každý máme jiný slovník. Tak snad jsem vám to vysvětlil. Prostě, take it easy.

Re: Re: Re:

A překlad :D Jinak já taky jupí :)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od ramonis vložený před 16 lety

Re: Re: Re:

A překlad :D Jinak já taky jupí :)

Re: Re: Re: Re:

Vy dva jste se hledali!!:-]

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lukas vložený před 16 lety

Re:

sory ale tvuj zpusob reakce me nuti na tebe zareagovat.Neprijde ti to trosku infantilni?..nic ve zlem..ale test je fakt fajn…konecne plna palba po delsi dobe

Re: Re:

Ale, no tak. Přece nám jde všem o společnou věc – naučit se trošku líp anglicky, ne? Tak proč ta invektiva?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lukas vložený před 16 lety

Re:

sory ale tvuj zpusob reakce me nuti na tebe zareagovat.Neprijde ti to trosku infantilni?..nic ve zlem..ale test je fakt fajn…konecne plna palba po delsi dobe

Re: Re:

Gatuso kdybys aspoň nehrál takovej crap jako v Milánu v poslední době hraješ!!!

jooo

taky jupí, 100%

:-) dobrý testík

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.