Help for English

Extra words: The Devoted Friend

Komentáře k článku: Extra words: The Devoted Friend

 

teda…

:-) to je fakt dobrej test, možná víc takových,protože tam se fakt všechno pozná… :idea: a já jsem tak crazy, že se nesoustředím a pak je to špatně a když se kouknu to toho vysvětlení, taksi říkám, no jasně, to je trapas,to je fakt stupidní chyba.....ale dobře no 78%

the rich Miller

…tak ten Miller mě taky zmátnul, vůbec bych tam to the nedala, brala jsem to jako jméno, tady se asi většina lidí nachytá …
jinak mám 83%

V 10. řádku jsem se nemohla rozhodnout zda mám vyhodit HIS nebo THE. :-D Věděla jsem že to nejde dohromady.Rozhodla jsem se pro obvyklejší variantu a podle komentáře je to pry jedno. Čekala jsem v tom nějaký chyták. Taky mám rada takové testy. A podobný byl v gramatickém testu na základní zkoušce.

Moc dobrý test!!!
Taky mě tam zmátlo „Miller“ – dávala jsem to bez členu – dobrý chytáček:-)

Slovo Miller znam ale i tak jsem si to neuvedomil.Chybama se clovek uci

teda takove trapne chyby, a dve urcite z nepozornosti.. napr. v předposledni vete jsem dala OK … nojo , nevsimla jsem si ze „than“ je napsano pro vetu spatne :) ale to se mi vzdy pletlo, musim davat vetsi pozor, takze jinak 83%

„many“ or „lots of“?

Dobrý den. Učili jsem se ve ve škole, že „many“ se používá pouze v záporu a v otázce, pro oznamovací větu je „lots of/a lot of“. Proč tedy může být věta: „Little Hans had many friends…“ Děkuji předem za vysvětlení.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Eliška vložený před 16 lety

„many“ or „lots of“?

Dobrý den. Učili jsem se ve ve škole, že „many“ se používá pouze v záporu a v otázce, pro oznamovací větu je „lots of/a lot of“. Proč tedy může být věta: „Little Hans had many friends…“ Děkuji předem za vysvětlení.

Re: „many“ or „lots of“?

To si asi pletete s MUCH – nelze říct např. I HAVE GOT MUCH MONEY.

S MANY je to ale jinak. Samozřejmě se více používá v kladných ozn. větách více A LOT OF / LOTS OF, ale použití MANY je také správné. Nejčastěji se s tím setkáte ve formálním stylu nebo v knížkách.

Miller

Jojo, ten Miller, to je ale chytak :-)

Re: ok

S CAE? :o) a já si dělala hlavu s 94%.. myslela jsem, že když se chystám na FCE měla bych tohle zvládnout na 100% levou zadní a s prstem v uchu :oD

tak zrovna Miller jsem mela dobre,ale jinak nic moc jen 56% :?

jojo 74%…blby chyby taky,dycky kdyz to vyhodnotim tak se muzu zblaznit :-)

83%, Mlynář mě vážně dostal :D

:-D 50 percent..jak já to jenom dělam.. :-D

jeje

tri chybky, ale z toho dve s Mlynarem..to si zapamatuju

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.