Help for English

Unit 3 - Kontrolní test A

Komentáře k článku: Unit 3 - Kontrolní test A

 

:oops: taká chybka z nepozornosti a mohlo to byť za 100 bodov!I don't go to work......Does­n't…je v he, she a it…to je jasné :-)
Inak super testík..vďaka 8-)

Re:

podívejte se v záhlaví na mapu kursu

Těch 90% je mých. Zapomněla jsem se přihlásit. :oops:

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lidka vložený před 16 lety

Těch 90% je mých. Zapomněla jsem se přihlásit. :oops:

Re: aj ja len 90

Tu si človek uvedomí že fakt stačí len chvilka nepozornosti a´už ma o niečo menej

jupiiii 100% :-D :-D :-D

Hihihi

No měla jsem jen 70%
Ale je mi jen dvanáct 8-)

ahojte :) mozem sa opytat ze kde najdem lekciu prvu ?…lebo zatial som nasla iba tu tretiu :) dakujem :)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od ai614 vložený před 16 lety

ahojte :) mozem sa opytat ze kde najdem lekciu prvu ?…lebo zatial som nasla iba tu tretiu :) dakujem :)

Re:

Na mapě kurzu to zjistíte,. první jaksi není, ale je druhá/za první, třetí za druhou, je to vymyšlené dobře.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od georgia vložený před 16 lety

Re:

Na mapě kurzu to zjistíte,. první jaksi není, ale je druhá/za první, třetí za druhou, je to vymyšlené dobře.

Re: Re:

na UNIT 1 by se mi těžko dělal podobný test, proto je až po UNIT 2 společný test pro UNIT 1 a 2.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od ai614 vložený před 16 lety

ahojte :) mozem sa opytat ze kde najdem lekciu prvu ?…lebo zatial som nasla iba tu tretiu :) dakujem :)

Re:

A pokud se neptáte na test, ale na začátek lekcí, doporučuji nejen já ale i ostatní / i p. Vít/ jeďte od začátku kurzu, pak se rozhodněte, na jakou úroveń se vrhnete. určitě si svůj plán najdete. Sledujte i forum, kde najdete spoustu užitečných informací. Podle mé zkušenosti se tady naučíte víc, než v učebnicích. Já mám učebnici pro samouky jen jako iformativní návod, co mám studovatt. Hodně štěstí. Anglitina je krásný, ale složitý jazyk.

No, nic moc…

Ale Vás tím nemyslím! Myslím tím mé výsledky! Mám jen 60% .

je skoro 100% zase pitomé predložky ach jo… :?
ale i 90 je v poho:-)

predložky

Ja len chcem dať v tejto súvislosti jednu užitočnú radu: Keď máte napríklad slovné spojenie Monday afternoon a máte dílemu či dať ON alebo IN (pretože, keď stoja samostatne používa sa: on Monday resp. in afternoon), vždy má prednosť 1. slovo – teda preto ON Monday afternoon – tak to poväčšine platí

Odkaz na příspěvek Příspěvek od wobo vložený před 16 lety

predložky

Ja len chcem dať v tejto súvislosti jednu užitočnú radu: Keď máte napríklad slovné spojenie Monday afternoon a máte dílemu či dať ON alebo IN (pretože, keď stoja samostatne používa sa: on Monday resp. in afternoon), vždy má prednosť 1. slovo – teda preto ON Monday afternoon – tak to poväčšine platí

Re: predložky

To je ale jen taková pomůcka, protože ono se to vůbec neřídí tím slovem MONDAY apod, protože to je přídavné jméno. Stejné by to bylo i např. kdyby první slovo bylo SUNNY, nebo COLD, nebo WINTER.

ON A COLD WINTER MORNING – čím si pomůžete zde?

Re: Re: predložky

Veď ja som zdôraznil, že je to len pomôcka – ale podľa mňa vcelku prospešná – aspoň u nás na Slovensku:)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.