Help for English

FCE: Listening, part 2

Komentáře k článku: FCE: Listening, part 2

 

Mám tři chybky, z toho jednu, bo jsem napsala 30 slovy, takže vlastně dvě. To není zlý, což? :-D

Tak mám tři chyby, v té druhé půlce jsem se nějak ztratil.

:-)))

to se může stát jenom mě… slyšet místo angry hungry… asi bych si měla jít dát něco na oběd… :-D

Re:

protože THEMSELVES už je ve větě obsažené, asi jste to přehlédla.

No až na to, že jsem omylem napsala hearings to mám na 100%. Jsem ráda, protože mi poslechy nikdy moc nesly.

Tyjo

Sama sebe sem překvapila..Ani jedna chybka:) jupíííí :-)

Re:

protože před EUROPE nemá co dělat ten člen THE.

One of EUROPE'S OLDEST – to ano
ale:
One of THE EUROPE'S OLDEST – to ne

Sakrys, jeste si to po sobe precist :? Angrz bych rukou do testu nenapsal. Jinak lehci, nez Part 1, kde clovek muze poplest interpretaci.

90 %

Tak to mě moc překvapilo. Mám jen jednu chybu. :-)

mam 100%, je zajimavy, ze tohle mi jde, a ve skole jsem mel celkem ze vsechn poslechu 60%.. osobne si myslim ze kvalita poslechu je jina, kdyz to clovek posloucha doma na sluchatkach, nebo ve skole z kazetaku.. ale neco na tom bude, kamos tam mel 90%, tak nevim

Hezký večer,
řekla bych že ve 3. otázce je zřejmě chyba, jelikož moji odpoveď DIET to opravilo jako špatnou a správná odpověď byla napsána jako DIETS i když ve vysvětlení pod tím bylo už diet= strava, jídelníček.

Re:

Pokud vím,mluví tam o více dietách,né jedné dietě.. takže diets.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Cler vložený před 13 lety

Re:

Pokud vím,mluví tam o více dietách,né jedné dietě.. takže diets.

Re: Re:

Tedy jako jídelníčcích, pardon :D

70% to jsem nečekal ! :)))

Re:

Ahoj na prečítanie textu pred tým než to začne rozprávač čítať máš 2 minúty. Potom nasleduje text … A nakoniec máš 30 sekúnd na dopísanie odpovedí.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.