Help for English

Obecný test (elementary) #6

Komentáře k článku: Obecný test (elementary) 6

 

TESTY I PRO STARTER

chodím sem kazit průměr.Ale to, co se učím v starter, mam dobře.A to, co jsem si navíc přečetla v elementary, strefím nebo ne a slovíčka si přeložím se slovníkem.Hodně vět je tu použitelných i pro nás Starter.Nedaly by se ty věty označit i fialovou barvou starter a dát na ně odkaz v mapě kursu pro začátečníky??

Odkaz na příspěvek Příspěvek od začátečnice vložený před 16 lety

TESTY I PRO STARTER

chodím sem kazit průměr.Ale to, co se učím v starter, mam dobře.A to, co jsem si navíc přečetla v elementary, strefím nebo ne a slovíčka si přeložím se slovníkem.Hodně vět je tu použitelných i pro nás Starter.Nedaly by se ty věty označit i fialovou barvou starter a dát na ně odkaz v mapě kursu pro začátečníky??

Re: TESTY I PRO STARTER

Nebojte, i pro STARTER bude více testů. Navíc plánujeme takovou softwarovou vychytávku, kde se budete moci nechat testovat ze všech otázek pro STARTER, které na webu máme najednou, nebo podle gramatických oblastí… prostě databáze všech našich otázek na Help for English v příjemném softwarovém prostředí (ne online na webu). V prodeji bude doufejme po letních prázdninách.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 16 lety

Re: TESTY I PRO STARTER

Nebojte, i pro STARTER bude více testů. Navíc plánujeme takovou softwarovou vychytávku, kde se budete moci nechat testovat ze všech otázek pro STARTER, které na webu máme najednou, nebo podle gramatických oblastí… prostě databáze všech našich otázek na Help for English v příjemném softwarovém prostředí (ne online na webu). V prodeji bude doufejme po letních prázdninách.

Re: Re: TESTY I PRO STARTER

Tak to se moc těším, již nyní se počítám mezi první, kteří budou mít o váš program zájem.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 16 lety

Re: TESTY I PRO STARTER

Nebojte, i pro STARTER bude více testů. Navíc plánujeme takovou softwarovou vychytávku, kde se budete moci nechat testovat ze všech otázek pro STARTER, které na webu máme najednou, nebo podle gramatických oblastí… prostě databáze všech našich otázek na Help for English v příjemném softwarovém prostředí (ne online na webu). V prodeji bude doufejme po letních prázdninách.

Re: Re: TESTY I PRO STARTER

Taky se těším a mám zájem.Nejsem sice tak pilná jako Georgia a taky mi to jde pomaleji,ale hrozně ráda si zkouším něco přeložit v textu pro pokročilejší/bás­ničky a písničky jsou úžasné/. Moc hledám slovíčka/hodně často opakovaně ta stejná/,ale je to radost,něco si přečíst.

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví martin
Odkaz na příspěvek Příspěvek od začátečnice vložený před 16 lety

Re: Re: TESTY I PRO STARTER

Taky se těším a mám zájem.Nejsem sice tak pilná jako Georgia a taky mi to jde pomaleji,ale hrozně ráda si zkouším něco přeložit v textu pro pokročilejší/bás­ničky a písničky jsou úžasné/. Moc hledám slovíčka/hodně často opakovaně ta stejná/,ale je to radost,něco si přečíst.

Re: Re: Re: TESTY I PRO STARTER

já jsem před rokem neuměl taky téměř nic, ale po 14 měsíčním studování těchto stránek gramatiky, testů jsem hodně pokročil, tak taky zde pilně studuj a časem se úspěch určitě dostaví neboj!

Obecný test

Optimálny a obsažný test, aj keď som sa dala 3-krát nachytať. Ale neustále si ukladám nové poznatky, aj vďaka tomuto webu. Tuším, že cesta poznania bude dlhá, ale zaujímavá.

100 %

13.otázka

Myslela jsem si, že tam patří předpřít.čas ‚J. has married‘ – jako že se oženil a pořád je ženatý, trvá to. Proč je to blbě :?: Jinak fajn testík, vidím že mám co dohánět :oops:

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marcela vložený před 16 lety

13.otázka

Myslela jsem si, že tam patří předpřít.čas ‚J. has married‘ – jako že se oženil a pořád je ženatý, trvá to. Proč je to blbě :?: Jinak fajn testík, vidím že mám co dohánět :oops:

Re: 13.otázka

To by tam bylo pravděpodobně JACK'S GOT MARRIED, a nebo by bylo řečeno, koho si vzal. JACK'S MARRIED SUSAN,HASN'T HE?

INFORMATION

Můžete mi, prosím vysvětlit, proč je na „wiktionary“:

information (countable and uncountable; plural informations) (Short form: info)

:?: :?:

Re: INFORMATION

WIKTIONARY není spolehlivý slovník. Otevřte si Oxford, Cambridge, Longman, Macmillan… všude se dočtete, že to je POUZE UNCOUNTABLE.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 16 lety

Re: INFORMATION

WIKTIONARY není spolehlivý slovník. Otevřte si Oxford, Cambridge, Longman, Macmillan… všude se dočtete, že to je POUZE UNCOUNTABLE.

Re: Re: INFORMATION

aha, díky moc. Je pravda, že INFORMATIONS vidím docela často. Teď vím, že to psali nevzdělanci :--D

go ahead

tyto testy si dělám jen pro zopakování cítím se na intermediate, ale nechala jsem se nachytat na Go ahead, toto spojení jsem nikdy v tomto použití neslyšela, ale 95% zas není špatný :oops:

Go Ahead

Vzhledem k mojí dnešní náladě a připravenosti poslat kohokoliv někam myslím, že odpověď „of course“, je naprosto správná :-D

jupííííííí

100 procent jupíííííííííí­ííííííííííííí­ííííííííííííí­ííííííííííí

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.