Help for English

Oxford Guide to British and American Culture

Komentáře k článku: Oxford Guide to British and American Culture

 

Re: čus

No je to encyklopedie psaná anglicky, sice jednoduchou angličtinou, ale spíše pro středně pokročilé. Pokud to ale ten začátečník myslí se studiem vážně, proč ne.

Re: Re: čus

Jsem středně pokročilý, myslím to s angličtinou vážně. To bych si měl asi koupit většinu knih, které jsou tu recenzované, že? :-) Do anglických učebnic a knih jsem vrazil už hromadu peněz, ale ani u jedné jsem toho nelitoval. Téměř všechny využívám naplno, jak které, podle nálady. Takže nikdy mi jen tak neleží na polici. Je normální, že bych pořád kupoval anglické knížky? Tato recenze mě obzvlášť potěšila (jako všechny ostatní) a docela mě tato encyklopedie zajímá, tak si myslím, že není důvod, proč si ji nekoupit.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od JK vložený před 16 lety

Re: Re: čus

Jsem středně pokročilý, myslím to s angličtinou vážně. To bych si měl asi koupit většinu knih, které jsou tu recenzované, že? :-) Do anglických učebnic a knih jsem vrazil už hromadu peněz, ale ani u jedné jsem toho nelitoval. Téměř všechny využívám naplno, jak které, podle nálady. Takže nikdy mi jen tak neleží na polici. Je normální, že bych pořád kupoval anglické knížky? Tato recenze mě obzvlášť potěšila (jako všechny ostatní) a docela mě tato encyklopedie zajímá, tak si myslím, že není důvod, proč si ji nekoupit.

Re: Re: Re: čus

No, myslím, že nejsem sám, kdo má rád knihy. U mě to normální je. Moje police se téměř prohýbají, možná doslova, a rozhodně toho nelituju.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.