Help for English

Cvičení: Which door?

Komentáře k článku: Cvičení: Which door?

 

Rychlé

To bylo velice rychlé a oproti „radiové“ reklamě, velice jednoduché :-)

A já doufala, že už jsem dál. Tomu radiu jsem fakt nerozuměla..... :-(

Dobrý testík. Díky

Moc užitečné, protože takové kratší věty jsou pro začátečníky dobré. Podle toho si můžu nacvičovat i výslovnost. Na testík jsem se vrhla hned po noční a totálně jsem ho „zvrzla“. Tak teď nacvičuji. Aspoň mají ostatní radost, že jsou úspěšnější, než průměr.
:-D

dotaz

Hej, je možný že bych znal hlas té ženy, co spolupracovala s recording nebo se mi to jen zdá :--) ?

nápad

Super krásne..ešte by snáď mohlo byť niečo v priereze s poschodiami, tak by sme si to poprecvičovali jedna radosť :-) možno nejaký hotel a my by sme mali za úlohu niekoho ubytovať a previesť ho po hoteli, kde by on chcel…

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Ajkan vložený před 16 lety

nápad

Super krásne..ešte by snáď mohlo byť niečo v priereze s poschodiami, tak by sme si to poprecvičovali jedna radosť :-) možno nejaký hotel a my by sme mali za úlohu niekoho ubytovať a previesť ho po hoteli, kde by on chcel…

Re: nápad

Něco takového mám rozhodně v plánu. :-) Po městě, po firmě, po hotelu atd.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od ramonis vložený před 16 lety

dotaz

Hej, je možný že bych znal hlas té ženy, co spolupracovala s recording nebo se mi to jen zdá :--) ?

Re: dotaz

Ano, včera jsme si dělali takovou recording session. :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 16 lety

Re: nápad

Něco takového mám rozhodně v plánu. :-) Po městě, po firmě, po hotelu atd.

Re: Re: nápad

Super, už sa všetci tešíme…:)

Jeeej, super, super super!!! Znova obrovska vdaka za moju velku radost. :-D
Uz sa tesim na dalsi clanok/testik pre moju uroven.

Prima, díky.Tu třetí otázku jsem poslouchala snad pětkrát, než jsem to konečně „uslyšela“.

very easy 8-)

100%

100% xD

Bezva

mám to za 100%. Je to moc prima testík. Moc děkuji.

napravo ode dveří

Dobrý večer,

prosím Vás, jak by se řeklo:

„napravo ode dveří“

On the right OF / FROM the door (?)

Děkuji za odpověď.

f.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.