Help for English

Obecný test (elementary) #10

Komentáře k článku: Obecný test (elementary) 10

 

In here

Díky za další skvělý test.

Měl bych hnedka jeden dotaz, který se týká věty „It's dark in here.“. Je nutné aby tam byla ta předložka IN?

Já jí tam nepíšu. :shock: :?

Předem děkuji.

100% :)
Jen mě zarazila 18. věta „What time do you start work, Janice?“ nemělo by být před slovem work třeba at nebo rovnou working?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Cortes vložený před 16 lety

100% :)
Jen mě zarazila 18. věta „What time do you start work, Janice?“ nemělo by být před slovem work třeba at nebo rovnou working?

Re:

To WORK tam je jako sloveso, takže tam žádná předložka být nemůže.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Pilda vložený před 16 lety

In here

Díky za další skvělý test.

Měl bych hnedka jeden dotaz, který se týká věty „It's dark in here.“. Je nutné aby tam byla ta předložka IN?

Já jí tam nepíšu. :shock: :?

Předem děkuji.

Re: In here

IN HERE znamená se používá, když máte na mysli např. nějakou místnost apod. IN HERE je prostě TADY VEVNITŘ. V angličtině se to běžné používá, IN HERE, IN THERE, OUT THERE, apod. Samozřejmě to jde většinou vynechat.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Cortes vložený před 16 lety

100% :)
Jen mě zarazila 18. věta „What time do you start work, Janice?“ nemělo by být před slovem work třeba at nebo rovnou working?

Re:

WORK je v této větě podstatné jméno, používá se to stejně jako např. START SCHOOL.

hurá

děkuji za test, příjemné zopakování po příšerných výsledcích z idiomů, jedna chyba, hurá hurá, frázová slovesa :? 8-)

Ve slovniku se u spojeni „put on“ uvadi take vyznam „zapnout svetlo“. Proc to neni v testu spravna odpoved?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od JiM_cz vložený před 16 lety

Ve slovniku se u spojeni „put on“ uvadi take vyznam „zapnout svetlo“. Proc to neni v testu spravna odpoved?

Re:

Máte pravdu, občas to jde i takto použít. Změním to.

ups

nato,že jduna hotelovouškolu, takjsem mělapoměrně nízkývýsledek:-( :oops: :-( asik bychsiměla šáhnout do svědomí:-(

V anglictine jsem zacatecnik.Jsem sice v Anglii jiz rok,ale naucila jsem se tu polsky a procvicila v rustine.No snad mi tahle vyuka bude k dobru.1 – test no zadna slava.Ja vydrzim :shock:

One a year?????

Ahoj Marku
Chtěl jsem se zeptat na otázku č.6.Odpověď je jasná „twice a year“,ale ve vysvětlení je jako příklad uvedeno one a year.Je to správně??Nemá tam být once a year???Dík

Odkaz na příspěvek Příspěvek od todler vložený před 16 lety

One a year?????

Ahoj Marku
Chtěl jsem se zeptat na otázku č.6.Odpověď je jasná „twice a year“,ale ve vysvětlení je jako příklad uvedeno one a year.Je to správně??Nemá tam být once a year???Dík

Re: One a year?????

Ano, má tam být ONCE. Opravím.

díky za test i když se stydím :?

ouha, 6 chyb… ale aspoň jsem se dozvěděla zase něco nového :), a snad si to i zapamatuju

Zajímavé, člověk si zkusí test pro začátečníky s tím jaká to bude brnkačka a zjistí kolik věcí má stále zafixované špatně a stále je i špatně používá, asi to budu zkoušet častěji :-)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.