Help for English

Really Useful English Idioms

Komentáře k článku: Really Useful English Idioms

 

Další tituly

Dobrý den,bylo by možné uveřejnit recenze i na některé další tituly této řady, jako třeba Really Useful English Words? Myslím, že by byly na dovolenou ideální. Děkuji

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Mata vložený před 17 lety

Další tituly

Dobrý den,bylo by možné uveřejnit recenze i na některé další tituly této řady, jako třeba Really Useful English Words? Myslím, že by byly na dovolenou ideální. Děkuji

Re: Další tituly

Ano, už mám rozpracovanou recenzi na dva další tituly, REALLY USEFUL ENGLISH WORDS a REALLY USEFUL ENGLISH VERBS. Ještě tento týden se objeví.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 17 lety

Re: Další tituly

Ano, už mám rozpracovanou recenzi na dva další tituly, REALLY USEFUL ENGLISH WORDS a REALLY USEFUL ENGLISH VERBS. Ještě tento týden se objeví.

Re: Re: Další tituly

Díky,tyto stránky jsou fakt super.

Awesome!

Objednal jsem si Really Useful English Idioms a musím říct je to doopravdy super knížka. Ani bych neřekl, že v tak malé knížce je tolik informací. Už po několika přečteních jsem si zapamatoval několik idiomů. Nikdy nebylo učení idiomů jednodušší.

Ještě další

Dobrý den,
měl jste v ruce i další tituly z této řady?…

English Phrasal Verbs
Descriptions in English
Making Friends in English

Jsou také povedené a pro jaké úrovně AJ?
Děkuji

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Rominska vložený před 14 lety

Ještě další

Dobrý den,
měl jste v ruce i další tituly z této řady?…

English Phrasal Verbs
Descriptions in English
Making Friends in English

Jsou také povedené a pro jaké úrovně AJ?
Děkuji

Re: Ještě další

Měl jsem ty tři, které jsou tu orecenzované. Všechny jsou myslím na stejné úrovni co by do kvality a do úrovně.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.