Help for English

Konec prázdnin je tu...

Komentáře k článku: Konec prázdnin je tu...

 

Doufám,že se všichni užili prázdnin co nejlépe a nabrali nové síly nejen ke studiu angličtiny.
V článku se zmiňujete o španělštině-již jsem si na těchto stránkách zkoušela test.Jeho výsledek se mi však započítal do statistik angličtiny.Zůstává to stejné i nadále nebo po registraci na stránkách pro Šj budou statistiky testů pro každý jazyk zvlášť?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Tereza Válová vložený před 16 lety

Doufám,že se všichni užili prázdnin co nejlépe a nabrali nové síly nejen ke studiu angličtiny.
V článku se zmiňujete o španělštině-již jsem si na těchto stránkách zkoušela test.Jeho výsledek se mi však započítal do statistik angličtiny.Zůstává to stejné i nadále nebo po registraci na stránkách pro Šj budou statistiky testů pro každý jazyk zvlášť?

Re:

No to je tak, že španělština ještě není plně oddělená od angličtiny. Budem na tom ještě pracovat… aby měla vlastní vzhled, vlastní fórum, vlastní přístup pro správce, vlastní statistiky… zatím vše víceméně jeden na angličtině. Ale něco s tím uděláme.

Také bych chtěla popřát mnoho úspěchů do nového školního roku, nejen autorům ale i všem kdo tyto stránky navštěvují. :-D

němčina

Dobrý den, předem vám moc děkuji za všechny tyto přínosné stránky pro studenty různých jazyků. Já sama bych velmi ráda začala s němčinou a proto se chci zeptat jestli existuje nějaká stránka zaměřená na studium němčiny nebo jestli se chystá její spuštění.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Mikast vložený před 16 lety

němčina

Dobrý den, předem vám moc děkuji za všechny tyto přínosné stránky pro studenty různých jazyků. Já sama bych velmi ráda začala s němčinou a proto se chci zeptat jestli existuje nějaká stránka zaměřená na studium němčiny nebo jestli se chystá její spuštění.

Re: němčina

To záleží vždy na tom, jestli se pro to najde nějaký nadšenec. Až (jestli) se najde, naši technologii mu rádi propůjčíme.

Super

Parádní novinky. Všem co se o ně zasloužili děkuji. :)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Mikast vložený před 16 lety

němčina

Dobrý den, předem vám moc děkuji za všechny tyto přínosné stránky pro studenty různých jazyků. Já sama bych velmi ráda začala s němčinou a proto se chci zeptat jestli existuje nějaká stránka zaměřená na studium němčiny nebo jestli se chystá její spuštění.

Re: němčina

To já bych pro změnu docela přivítala nějakou napodobeninu HFE v italském znění ;-)

čeština

Obzvlášť se těším na tu češtinu. Jakým způsobem to bude koncipováno? Kdy to máte v plánu spustit?
(Jsem moc nedočkavá, že? :oops: )

Odkaz na příspěvek Příspěvek od brain vložený před 16 lety

čeština

Obzvlášť se těším na tu češtinu. Jakým způsobem to bude koncipováno? Kdy to máte v plánu spustit?
(Jsem moc nedočkavá, že? :oops: )

Re: čeština

já zase na latinu…

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví Felix
Odkaz na příspěvek Příspěvek od Kaama vložený před 16 lety

Re: čeština

já zase na latinu…

Re: Re: čeština

Já bych se rád naučil sanskrt :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od brain vložený před 16 lety

čeština

Obzvlášť se těším na tu češtinu. Jakým způsobem to bude koncipováno? Kdy to máte v plánu spustit?
(Jsem moc nedočkavá, že? :oops: )

Re: čeština

Dobrý den, obsah češtiny se budu snažit zaměřit hlavně na mluvnici, přibližná úroveň by měla být základní škola, ale objeví se určitě články a testy určené i pro středoškoláky a pro ty, kteří se třeba chtějí hlásit na nějakou vysokou školu zaměřenou právě na češtinu. O čem se bude psát, je hodně limitované tím, že výuku českého jazyka teprve studuji, takže se v článcích (snad) budou odrážet postupně nabývané zkušenosti a znalosti. Takže nejdříve čekejte články spíše na tu základnější mluvnici. Jinak s tím spuštěním to vypadá určitě na září, jen nemohu přesně říci, jestli to bude v polovině nebo až koncem.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od padme vložený před 16 lety

Re: němčina

To já bych pro změnu docela přivítala nějakou napodobeninu HFE v italském znění ;-)

Re: Re: němčina

Myslíte jako angličtinu pro Italy? :-)
Ale budete se divit, rozjíždíme angličtinu pro Poláky. :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Jana Skřivánková vložený před 16 lety

Re: čeština

Dobrý den, obsah češtiny se budu snažit zaměřit hlavně na mluvnici, přibližná úroveň by měla být základní škola, ale objeví se určitě články a testy určené i pro středoškoláky a pro ty, kteří se třeba chtějí hlásit na nějakou vysokou školu zaměřenou právě na češtinu. O čem se bude psát, je hodně limitované tím, že výuku českého jazyka teprve studuji, takže se v článcích (snad) budou odrážet postupně nabývané zkušenosti a znalosti. Takže nejdříve čekejte články spíše na tu základnější mluvnici. Jinak s tím spuštěním to vypadá určitě na září, jen nemohu přesně říci, jestli to bude v polovině nebo až koncem.

Re: Re: čeština

Díky za rychlou odpověď.

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví lll
Odkaz na příspěvek Příspěvek od Jana Skřivánková vložený před 16 lety

Re: čeština

Dobrý den, obsah češtiny se budu snažit zaměřit hlavně na mluvnici, přibližná úroveň by měla být základní škola, ale objeví se určitě články a testy určené i pro středoškoláky a pro ty, kteří se třeba chtějí hlásit na nějakou vysokou školu zaměřenou právě na češtinu. O čem se bude psát, je hodně limitované tím, že výuku českého jazyka teprve studuji, takže se v článcích (snad) budou odrážet postupně nabývané zkušenosti a znalosti. Takže nejdříve čekejte články spíše na tu základnější mluvnici. Jinak s tím spuštěním to vypadá určitě na září, jen nemohu přesně říci, jestli to bude v polovině nebo až koncem.

Re: Re: čeština

něco mi uniklo? Vy plánujete i češtinu. Tak to je super celkem bych si potřeboval procvičit a naučit pravopis ze základky abych mohl konečně psát českI beS chIb :D
Tak doufám že to rozjedete co nejdříve. A jaká bude adresa nebo kde se o tom píše. No abych to nezmeškal a našel.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od lll vložený před 16 lety

Re: Re: čeština

něco mi uniklo? Vy plánujete i češtinu. Tak to je super celkem bych si potřeboval procvičit a naučit pravopis ze základky abych mohl konečně psát českI beS chIb :D
Tak doufám že to rozjedete co nejdříve. A jaká bude adresa nebo kde se o tom píše. No abych to nezmeškal a našel.

Re: Re: Re: čeština

Nebojte, včas to oznámíme.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.