Help for English

Často kladené dotazy (FAQ)

Komentáře k článku: Často kladené dotazy (FAQ)

 

to já bych uvítala norskou a finskou verzi

Re:

Ne, jen ruštinu a italštinu :-) my jsme skromný..hihi. Chválím super nápad šířit další jazyky, němčina se bude hodit, protože jak to člověk nepoužívá, tak je konec..

Pohyb na strankach

Ked sa chcem vratit napr. o kapitolu spat musim sa preklikat vsetkymi odkazmi (napr. spustenymi ozvucenymi prekladmi) a pod. Bolo by mozno dobre trochu zmenit navigaciu na strankach.Inak web sa mi paci a travim tu kazdy den dost casu. Je to najlepsie z tejto oblasti co som na inete nasiel.

Re: Re:

Přesně tahle kombinace by semi taky líbila… Na to, že jsem ruštinu studovala, bych si asi nikdy netroufla dělat takové stránky…ale přála bych si to na takové úrovni umět, to teda jo… aby mně jen tak něco nezaskočilo

Jak začít

Dobrý den Marku,
chtěla bych Vás poprosit o radu „jak začít“. V současné době je mi 25 let, dokončila jsem VŠ a angličtinu podle všeobecných testů zvládám na úrovni mírně pokročilý. V NJ jsem začátečník. V roce 2010 bych chtěla vyjet do zahraničí za prací (Rakousko, Německo). Potřebovala bych zvládat oba jazyky do dvou let na úrovni upper-intermediate, ale z pracovních důvodu po příchodu domů nejsem schopna již noc moc pobrat. Chtěla bych se proto zeptat zdali existuje nějaký postupný plán (studijní plát) jak toto s minimem času za tuto dobu dosáhnout? Mockrát Vám děkuji za odpověď a přeji krásné Vánoce.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Vendy24 vložený před 15 lety

Jak začít

Dobrý den Marku,
chtěla bych Vás poprosit o radu „jak začít“. V současné době je mi 25 let, dokončila jsem VŠ a angličtinu podle všeobecných testů zvládám na úrovni mírně pokročilý. V NJ jsem začátečník. V roce 2010 bych chtěla vyjet do zahraničí za prací (Rakousko, Německo). Potřebovala bych zvládat oba jazyky do dvou let na úrovni upper-intermediate, ale z pracovních důvodu po příchodu domů nejsem schopna již noc moc pobrat. Chtěla bych se proto zeptat zdali existuje nějaký postupný plán (studijní plát) jak toto s minimem času za tuto dobu dosáhnout? Mockrát Vám děkuji za odpověď a přeji krásné Vánoce.

Re: Jak začít

No, takový UNIVERZÁLNÍ plán (spolehlivý) asi neexistuje, ale proč si nevezmete nějakou učebnici na dané úrovni a nepostupujete podle ní? BUdete tam mít vše od slovní zásoby a gramatiky až po poslechová a mluvní cvičení. A jako doplněk můžete používat např. naše stránky apod.

vird

nechysta sa nejaky web s ruskym alebo arabskym jazykom??

Odkaz na příspěvek Příspěvek od vird vložený před 15 lety

vird

nechysta sa nejaky web s ruskym alebo arabskym jazykom??

Re: vird

Ne, to zatím ne.

Re: Re:That versus which

Podobné dotazy směřujte do diskusního fóra a nebo k článku, který se této gramatiky týká.

nejde zvuk

Bohužel i přes opakované nahrávání programu FLASH PLAYER z doporučených stránek mi nejde zvuk. Stálvuje že musím nahrát program. Co dělám špatně? Mám System Windows 7 Home premizm.Je zajímavé že mi zvuk jde u programu Landi.

Ja by som chcela rustinu :-) ste super, pan Vít aj cely tim.. Skoda ze ja som nikdy nemala dobreho ucitela anglictiny hoci som vyhodila dost penazi za jazykove skoly :-( Ale vy ste najlepsi :-D :-D :-D :-D Drzim palce

Prosba o radu

Dobrý den pane Víte, chtěla jsem Vám jen říct, že jsem Vám asi minulý rok psala zprávu, ve které jsem Vás prosila o radu. Týkalo se to studia angličtiny. Bohužel se mi z nějakého důvodu nepodařilo Vám tuto zprávu poslat na email, tak jsem Vám ji napsala na facebook.
Nevím, jak často tam chodíte, a proto jsem Vám o tom chtěla říct.
Chtěla jsem Vás poprosit, jestli byste se na to nepodíval a neodepsal mi.
Předem Vám moc děkuji.

Peťa :-)

ZRUSIT UCET

Jak zrusim muj ucet ?

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.