Help for English

CPE: Reading, part 1, text 1

Komentáře k článku: CPE: Reading, part 1, text 1

 

HAHA 100% no tak to je haluz :-D :-D :-D asi este spim :-D

Tak jsem si to zkusil jen tak ze srandy a 67% je lepší než současný průměr (60%) :-)

50 %

Tak sem trochu asi snížil průměr úspěšnosti (succes rate) :-D

83% 8-) dobrá haluz, ale kdyby těch doplnovaček tam bylo víc, postupně by moje štěstí klesalo si myslím :D

nic moc já

Tak bohužel jen 4/6, unmanagable bylo dost tricky – váhal jsem a nakonec to upřednostnil nevim proč před insatiable, ale uznávám, že místo in the technique jsem tam měl dát in the process.

ještě hůř

Já dopadl ještě hůř, uhodl jsem pouze první a poslední, tedy 33 %. Buď jsem v tom hledal moc velkou vědu nebo prostě nevěděl či nepochopil výraz.
Díky za test.

Super testík, moc za něj díky, 67% sice není nejlepší, ale na projití stačí 60, pokud se nemýlím :-D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Luciiik vložený před 15 lety

Super testík, moc za něj díky, 67% sice není nejlepší, ale na projití stačí 60, pokud se nemýlím :-D

Re:

Ano, to je pravda, 60 procent stačí, ale musí to být 60 procent celého testu. Na tomto typu cvičení je možné si poměrně dobře nahnat body, protože např. část přepisování vět je celkem náročná.

Rozhodně budu další části CPE testu přidávat (postupně ale), abyste si mohli udělat přesnější obrázek.

haluz case

67procent ale na hodnoceni je asi potreba vetsiho mnozstvi otazek..hm?.Ale i tak je to fajn

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lukas vložený před 15 lety

haluz case

67procent ale na hodnoceni je asi potreba vetsiho mnozstvi otazek..hm?.Ale i tak je to fajn

Re: haluz case

Ano, samozřejmě je potřeba udělat si celý test a nebo alespoň celý jeden ‚paper‘ – tedy např. celé READING, protože je možné, že třeba na tomhle cvičení budete mít celkem 80 procent a potom např. v další části méně než 50 procent.

Žalostné

Hrůza, no nejsem ADVANCED… :oops: Ale aspoň mám nové fráze … :-)

Chjo

Ach jo, já se na to vykašlu. Nevím, proč vždycky, když dělám test ve kterém mám určit vhodné slovo, ztroskotám nad tím, že nevěřím instinktu a označím nějakou pitomost, protože to, co by tam mělo být, mi přijde příliš pravděpodobné. Asi si ještě pořád málo věřím.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Joey vložený před 15 lety

Chjo

Ach jo, já se na to vykašlu. Nevím, proč vždycky, když dělám test ve kterém mám určit vhodné slovo, ztroskotám nad tím, že nevěřím instinktu a označím nějakou pitomost, protože to, co by tam mělo být, mi přijde příliš pravděpodobné. Asi si ještě pořád málo věřím.

Re: Chjo

přesně tak, mně se toto stává často…

6/6 :-D

6/6. Je to desivej navyk, misto prace du na dalsi:-)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.