Help for English

Oxford Idioms Dictionary

Komentáře k článku: Oxford Idioms Dictionary

 

Díky za skvělý tip

Ještě před pár týdny bych asi neuvažoval o koupi takového slovníku. Ale mám ho chvíli a už nemyslim na nic jiného. Už se těšim až udělám zkoušky, abych mohl víc času denně věnovat tomuto slovníku. I když mě tak napadá, abych vůbec ty zkoušky udělal. :-) Neustále mě to odvádí od učení a musim si zase chvíli počíst. :-D A to jsem si původně kupoval tento slovník jen jako jakýsi doplněk (aby toho pod stromečkem nebylo tak málo 8-) ) k Wordpower Dictionary.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Pavel Spilka vložený před 17 lety

Díky za skvělý tip

Ještě před pár týdny bych asi neuvažoval o koupi takového slovníku. Ale mám ho chvíli a už nemyslim na nic jiného. Už se těšim až udělám zkoušky, abych mohl víc času denně věnovat tomuto slovníku. I když mě tak napadá, abych vůbec ty zkoušky udělal. :-) Neustále mě to odvádí od učení a musim si zase chvíli počíst. :-D A to jsem si původně kupoval tento slovník jen jako jakýsi doplněk (aby toho pod stromečkem nebylo tak málo 8-) ) k Wordpower Dictionary.

Re: Díky za skvělý tip

Jsem rád, že moje recenze někoho motivovala ke koupi. A jsem také rád, že jste důkazem toho, že je to opravdu nejen užitečná věc, ale pro toho, koho angličtina alespoň trochu baví a zajímá, je to úžasné čtení.

Tento článek mě tak nadchnul, že si ten slovník budu muset koupit. Vy píšete tak dobré recenze, že jsem za tu angličtinu utratil za poslední měsíc 3 tis. :-D Ale vyplatilo se to.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od JK vložený před 17 lety

Tento článek mě tak nadchnul, že si ten slovník budu muset koupit. Vy píšete tak dobré recenze, že jsem za tu angličtinu utratil za poslední měsíc 3 tis. :-D Ale vyplatilo se to.

Re:

:-)

zase jste měl pravdu…

Když jsem četla tuhle recenzi, říkala jsem si jak někdo může vydržet jen tak listovat slovníkem nebo se podle něj učit, ale jakmile jsem si slovník koupila, pochopila jsem 8-) Opět mě vaše recenze nezklamala…

Re: zase jste měl pravdu…

Mám naprosto stejnou zkušenost. Tenhle slovník je skvělý.

Idiom

Dobrý den, mohla bych se zeptat, co znamená výraz: to damn with faint praise?
Snažila jsem se pochopit vysvětlení v angličtině, ale pořád netuším, jak to přeložit. Děkuji mockrát:-)

Nevíte někdo, kolik zhruba idiomů je v tomhle slovníku ?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Rrrrudy vložený před 7 lety

Nevíte někdo, kolik zhruba idiomů je v tomhle slovníku ?

A new edition of the dictionary that explains more than 10,000 of the most frequently used idioms in English today.

http://englishbooks.cz/…edition.html?…

Thank you :-)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.