Help for English

CPE: Reading, part 1, text 2

Komentáře k článku: CPE: Reading, part 1, text 2

 

parada

100% :) ale číslo 4 jsem spíš hádal…
díky za test

ambied ?

prosím o překlad slova „ambied“ ve větě Locals ambied slowly past…děkuji

Odkaz na příspěvek Příspěvek od dorota74 vložený před 15 lety

ambied ?

prosím o překlad slova „ambied“ ve větě Locals ambied slowly past…děkuji

Re: ambied ?

to má bý AMBLED. Opravím. Scanner to asi špatně interpretoval.

Tentokrat 100% :-) Rekl bych, ze uspesne udelat jedno cviceni nemusi byt zase takovy problem, ale aby clovek oznacil odpoved s jistotou, ze je spravna, to uz chce pro ten jazyk nejaky cit…a to je problem(klidne jsem mohl met 1 spravne a vubec bych se nedivil) :-D :-(

4/5, I suck :-(

Odkaz na příspěvek Příspěvek od gothsweeting vložený před 15 lety

4/5, I suck :-(

Re:

sorry 5/6

Je to zvláštní, před chvílí jsem pokazil test pro UPP a teď dám ADV za 83 prc. Je fakt, že ve většině případů jsem nevěděl a spíše odhadoval a vylučoval :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od honyk vložený před 15 lety

Je to zvláštní, před chvílí jsem pokazil test pro UPP a teď dám ADV za 83 prc. Je fakt, že ve většině případů jsem nevěděl a spíše odhadoval a vylučoval :-)

Re:

Je jasné, že jeden testík o 6 nebo i 15 otázkách nemá zas takovou vypovídací hodnotu. Až když toho je víc, tak se podle toho dá cokoliv určovat.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 15 lety

Re:

Je jasné, že jeden testík o 6 nebo i 15 otázkách nemá zas takovou vypovídací hodnotu. Až když toho je víc, tak se podle toho dá cokoliv určovat.

Re: Re:

Ano, ano já vím. Od toho mám daleko, abych se dle jednoho testu pasoval do kategorie ADV. To stejné se dá říct i naopak, že podle jednoho pokaženého testu v UPP se nedá říct, že tam nepatřím :-)

Zaujala mě ještě jedna věc. Znám „take a shower, have a shower“, ale GET A SHOWER vidím poprvé. Je to běžné? Děkuji

Odkaz na příspěvek Příspěvek od honyk vložený před 15 lety

Re: Re:

Ano, ano já vím. Od toho mám daleko, abych se dle jednoho testu pasoval do kategorie ADV. To stejné se dá říct i naopak, že podle jednoho pokaženého testu v UPP se nedá říct, že tam nepatřím :-)

Zaujala mě ještě jedna věc. Znám „take a shower, have a shower“, ale GET A SHOWER vidím poprvé. Je to běžné? Děkuji

Re: Re: Re:

Pardon, beru zpět, až teď jsem si všiml, že je tam GETTING SHOWERED. Omlouvám se.

83%. Grr a to sem chtel tenhle rok CPE delat

no, nic moc

Polovinu mám špatně, ale chybama se člověk učí, ne?
:-D :o :?
Navíc pořád patřím do PET, chodim teprve do pětky.

5/6 8-)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.