Help for English

Do You Hear What I Hear

Komentáře k článku: Do You Hear What I Hear

 

Skvělá koleda!
Taková pěkně rytmická… výborný vyběr jako vždy… :-)

Už už jsem se chtěl ptát, jestli budou letos nějaké nové koledy a už je to tady.
Díky moc, koleda je fakt moc hezká.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od honyk vložený před 15 lety

Už už jsem se chtěl ptát, jestli budou letos nějaké nové koledy a už je to tady.
Díky moc, koleda je fakt moc hezká.

Re:

Ještě budou nejméně dvě, ke kterým jsem získal svolení skupin a licenci. Budu ale dál bojovat o pár kousků. :-)

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví Jana
Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 15 lety

Re:

Ještě budou nejméně dvě, ke kterým jsem získal svolení skupin a licenci. Budu ale dál bojovat o pár kousků. :-)

Re: Re:

Člověče, sedím tu už hodinu a zpívám si koledy. Je to fantazie a tahleta je opravdu super. Díky, díky, díky. Akorát mě tu pobíhají tři děcka, který jsem měla už dávno nacpat do postele…

Vydařená:)

Přiznám, že normálně takové písně navíc o Vánocích vynechávám, ale zde jsem díky komentářům udělal krásnou zkušenost s úžasným kusem hudby! Děkuji.

Re: Re:

Kdybyste tak zjistil která z¨to byla písnička v 1. díle Sám doma. Jingle bells to nebyly.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od georgia vložený před 15 lety

Re: Re:

Kdybyste tak zjistil která z¨to byla písnička v 1. díle Sám doma. Jingle bells to nebyly.

Re: Re: Re:

JINGLE BELL ROCK, asi máte na mysli. To je výborná písnička, taky jí nazpívalo už mnoho mnohorůzných skupin a zpěváků, ještě jsem ale nesehnal nikoho, kdo by mi ji dovolil dát na HFE.

A nebo jestli myslíte tu sborovou z kostela, tak jsem si vzpomněl, že to nebylo SILVER BELLS (jak jsem vám kdysi tvrdil) ale „Carol of the Bells“.

Také nádherné. To se to poslouchá, asi na Vánoce budu mít naservirovaný HFE

Re: Re: Re: Re:

Ne, ani tato to není, já se jí asi nedopárám.

Písnička ze „Sám doma“

I tento rok pátrám o tom, jaká to je písnička, kterou zpívá sbor v pozadí setkání Kevina s tím pánem ze aousedství, jak říká, „to je moje vnučka“ Kdyby někdo věděl, byla bych moc ráda,

Odkaz na příspěvek Příspěvek od georgia vložený před 14 lety

Písnička ze „Sám doma“

I tento rok pátrám o tom, jaká to je písnička, kterou zpívá sbor v pozadí setkání Kevina s tím pánem ze aousedství, jak říká, „to je moje vnučka“ Kdyby někdo věděl, byla bych moc ráda,

Re: Písnička ze „Sám doma“

Už ím, poradili mi.

Re: Re: Písnička ze „Sám doma“

No Georgia, Vy máte teda výdrž :-) A která pak koleda Vám tak učarovala. Jsem holt zvědavá ženská :-) Díky
Jinak nemůžu než nesouhlasit, že tato koleda je úžasná vánoční náladovka. Velká pochvala HFE za šťastnou ruku

Re: Re: Re: Písnička ze „Sám doma“

I Vy si zasloužíte medaili za výdrž moje písnička je -Ó Holly Night. Děkuju všem, kteří mne na ni navedli.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.