Help for English

God Rest Ye Merry, Gentlemen

Komentáře k článku: God Rest Ye Merry, Gentlemen

 

Wow, tahle je nádherná Líbí se mi snad úplně nejvíc. :-)

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví Neregistrovaný uživatel
Odkaz na příspěvek Příspěvek od Bianka vložený před 16 lety

Wow, tahle je nádherná Líbí se mi snad úplně nejvíc. :-)

Re:

Nádherná. Díky, zpříjemnila jsem si pracovní víkend.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Neregistrovaný uživatel vložený před 16 lety

Re:

Nádherná. Díky, zpříjemnila jsem si pracovní víkend.

Re: Re:

Tahle písnička se mi taky moc líbí, znám ji asi v dvaceti verzích, ale dle mého názoru je úplně nejlepší v podání Jennifer Warnes. Pokud máte možnost si ji někde stáhnout, vřele doporučuji!

:-)

Fakt hezká písnička, není tak známá, ani není komerční. Prostě změna 8-)

Re: Re: Re: Re: download

Tak to nevím, ale na myspace mají kdyžtak kontaktní e-mail, tak se jich můžete zeptat. Ty jejich stránky opravdu nechodí, buď dočasný výpadek nebo tu stránku už zrušili. Nevím.

St

Dá se ty písničky nějak stáhnout????

Re: St

Ne, nedají. Máme licenci pouze pro online přehrávání.

Re:

Odkazy najdete pod písní, jestli se dá ta písnička někde stáhnout, to nevím.

Re:

Když je to ‚english traditional‘, bude anglická. Jinak bych napsal ‚american traditional‘.

Nádherná pesnička.Stále keď prídem na vašu stránku ,tak si ju najprv vypočujem a až potom sa dám do učenia.

Pěkné

Já mám často Váš web ve dvou oknech, jeden mi zpívá tyto a další nádherné písničky a druhý mě učí. :-D

Nádhera…vidím Ježiška…

Super

Tak dnes jsem skončila v práci a čekají mne tři nádherné týdny volna. Tak to pro mne znamená tři týdny se stránkami HFE a s těmito písničkami.

a tahle se mi líbí ze všech nejvíc.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od georgia vložený před 15 lety

a tahle se mi líbí ze všech nejvíc.

Re:

jenom se v ní trochu utápím,. protože nestíhám text. Trochu se mi to plete. Ale nevadí. Píseň je nádherná.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.