Help for English

Miscellaneous Advanced Test #3

Komentáře k článku: Miscellaneous Advanced Test 3

 

tak tohle se mi nepovedlo

2 chyby… musim doplnit znalosti, diky za test ;)

Špatný. Jen 47 procent. Není se na co vymlouvat. Je třeba dále pilně studovat :-)

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví terentule
Odkaz na příspěvek Příspěvek od ramonis vložený před 15 lety

Sorry „marks“

Re:

Já se teda s marks v souvislosti se známkami nikdy nesetkala…učila nás to takhle učitelka angličtiny a i ve filmech, pokud mi paměť dobře slouží, používají grades a ne marks…

:? tj já jsem měla tak dobrý pocit a najednou ehmm ten výsledek… :-D no nic no, jako grades x marks,regard x consider-to mě dosti zaskočilo-slovo consider se může pojit s as, já jsem si to taky myslela, ale tady ve vysvětlení je psáno, že nee…no a dále frázová slovesa a idiomy… :-) ale pár věcí mi snad zůstane v hlavě

10/10 :-D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od gothsweeting vložený před 15 lety

10/10 :-D

Re:

Takový docela monotónní, ne, vidět po vyhodnocení testu pokaždé celou stupnici zelenou? :-D
(to měl být kompliment – gratuluju)

Re: Re:

Děkuju za kompliment, za tak děsného dne jako je dnešek je velmi vítaný :-) Je to fajn vidět, ale zase je to tlak, aby to člověk příště nezkazil a vůbec, člověk od sebe občas až moc očekává …

Re:

Proč ne 15/15? :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 15 lety

Re:

Proč ne 15/15? :-)

Re: Re:

ooops, jasně, já jsem tak zvyklá na testy s 10 otázkami, jasně 15/15 :-)))))))))

Re: Re: dotaz

Může být např. věta:
You should go there at all costs – Měl bys tam (každopádně) jít (v každém případě, určitě)
Děkuji

Odkaz na příspěvek Příspěvek od honyk vložený před 15 lety

Re: Re: dotaz

Může být např. věta:
You should go there at all costs – Měl bys tam (každopádně) jít (v každém případě, určitě)
Děkuji

Re: Re: Re: dotaz

Ano.

23%… No kdybych to bez čtení natipoval, tak by to dopadlo líp…

Prosím v 13.-ke je jedna z možností :

Much as he wanted to …

Nemá byť ? :

As much as he wanted to …

Odkaz na příspěvek Příspěvek od AdrianaXXX vložený před 5 lety

Prosím v 13.-ke je jedna z možností :

Much as he wanted to …

Nemá byť ? :

As much as he wanted to …

Může, nemusí. Obojí je v angličtině správně.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.