Help for English

BUSINESS 01: Storyline + Word Analyses

Komentáře k článku: BUSINESS 01: Storyline + Word Analyses

 

Parádní článek, moc díky a těším se na pokračování :-)

Great! :-D

Gratuluji

Gratuluji k aktuálnímu tématu, pěkně zpracovanému, a těším se na pokračování!

PS Líbí se mi, jak se Michael na obrázku brodí závějí sněhu … no prostě je to opravdu aktuální!

vyborny clanok!

Dakujem za super clanok :-)

Mimochodom v casti EMPLOYMENT mate slovo lookingfor, to by mali by zrejme dve slova :-)

výslovnosť

Dobrý deň. Aj ja sa prikláňam k výslovnosti. Samozrejme ak sa dá. Potom by už tento kurz asi nemal chybu. Ďakujem a všetko dobré v 2009.

jo

nemůžu se srovnat s výslovností „kejpebl“, jak to neřeknu „kebejbl“, tak mi to jazyk nebere :oops:

Super !

:shock: super!!!

Odkaz na příspěvek Příspěvek od janc1 vložený před 15 lety

vyborny clanok!

Dakujem za super clanok :-)

Mimochodom v casti EMPLOYMENT mate slovo lookingfor, to by mali by zrejme dve slova :-)

Re: vyborny clanok!

opraveno – dík :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od pece vložený před 15 lety

výslovnosť

Dobrý deň. Aj ja sa prikláňam k výslovnosti. Samozrejme ak sa dá. Potom by už tento kurz asi nemal chybu. Ďakujem a všetko dobré v 2009.

Re: výslovnosť

Myslíte výslovnost foneticky nebo poslech?
Ještě o tom pouvažuji, ale jak jsem psal, většinu věcí studenti už (doufám) ovládají.
Toto není angličtina pro začátečníky :-)

Na druhou stranu, pokud vím, že je zde slovíčko, ve kterém se často chybuje, tak tam výslovnost určitě najdete.
Třeba KEJPEBL :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lenka Jedličková vložený před 15 lety

jo

nemůžu se srovnat s výslovností „kejpebl“, jak to neřeknu „kebejbl“, tak mi to jazyk nebere :oops:

Re: jo

No jo, ale to je právě ono – častá chyba.
Ale pozor – slovo ‚ABLE‘ je EJBL, jenže přípona ‚-ABLE‘ už je jen EBL – proto KEJPEBL

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Roman Svozílek vložený před 15 lety

Re: výslovnosť

Myslíte výslovnost foneticky nebo poslech?
Ještě o tom pouvažuji, ale jak jsem psal, většinu věcí studenti už (doufám) ovládají.
Toto není angličtina pro začátečníky :-)

Na druhou stranu, pokud vím, že je zde slovíčko, ve kterém se často chybuje, tak tam výslovnost určitě najdete.
Třeba KEJPEBL :-)

Re: Re: výslovnosť

Mozno by stacilo keby sa po kazdom takomto clanku pridali nove slovicka do slovnika. Napr. „KEJPEBL“ :-) tam uz je ale napriklad bankruptcy v slovniku este nie je, a tym padom by sa aj zdokonaloval slovnik. :-)

Pracák

Super článek, hnedka si všechny ty slovíčka hodím do LL a naučím. :)

Mimochodem, jak je to pracovním úřadem, mají v anglicky mluvících zemích něco takového? Pokud ne, jak by se o nejlépe vyjádřilo? Díky.

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví Neregistrovaný uživatel
Odkaz na příspěvek Příspěvek od Pilda vložený před 15 lety

Pracák

Super článek, hnedka si všechny ty slovíčka hodím do LL a naučím. :)

Mimochodem, jak je to pracovním úřadem, mají v anglicky mluvících zemích něco takového? Pokud ne, jak by se o nejlépe vyjádřilo? Díky.

Re: Pracák

ahoj jsem v UK a pracák nazývají Job centre

Paráda, tohle bude mít úspěch. Děkujeme :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Senad vložený před 15 lety

Paráda, tohle bude mít úspěch. Děkujeme :-)

Re:

Není zač :-)
Jsem rád, že i tobě se líbí :-)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.