Help for English

Procvičování: Čísla 100-999

Komentáře k článku: Procvičování: Čísla 100-999

 

Zábavné, hravé.. doporučila som i svojim žiakom…boli nadšení.V číslach budú doma. Vďaka.

Tak jsem strávila příjemnou půlhodinku s procvičováním, poznámka – u čísel 963 a 256 není pomlčka mezi jedn. a desítkami,
Nevím, jestli chystáte článek i na řadové číslovky vyšších hodnot, tak jen pro informaci, vícemístné řadové číslovky přijímají koncovku th jen u jednotek?Jak byste mi napsal jste 333 333 /třista třicátý třetí tisící třista třicátý třetí/návštěvník? :-D
Omlouvám se jestli chci moc, ale tohle čísílko by bylo fajn i slyšet, já jak to zkouším, tak si málem ten jazyk ukousnu. :-D

100% :-D :-D :-D :-D 8-) :-D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od georgia vložený před 15 lety

Tak jsem strávila příjemnou půlhodinku s procvičováním, poznámka – u čísel 963 a 256 není pomlčka mezi jedn. a desítkami,
Nevím, jestli chystáte článek i na řadové číslovky vyšších hodnot, tak jen pro informaci, vícemístné řadové číslovky přijímají koncovku th jen u jednotek?Jak byste mi napsal jste 333 333 /třista třicátý třetí tisící třista třicátý třetí/návštěvník? :-D
Omlouvám se jestli chci moc, ale tohle čísílko by bylo fajn i slyšet, já jak to zkouším, tak si málem ten jazyk ukousnu. :-D

Re:

pomlčky doplním.

333 333. návštěvník je:
three hundred and thirty-three thousand, three hundred and thirty-third visitor

Skvělé cvičení na procvičování.

Výborný procvičování, dík.

100% fajn :-)

tak aspon nekde plnej pocet :-d

Datum

ahojky potřebuju rychle poradit…jak je anglický datum a je třeba June 2 tak jak se to čte? Jako ve větě s těma předložkama atd a pak ještě když je 28/12/1901…Díky fakt to hodně spěchá

Odkaz na příspěvek Příspěvek od kajulinka1519 vložený před 15 lety

Datum

ahojky potřebuju rychle poradit…jak je anglický datum a je třeba June 2 tak jak se to čte? Jako ve větě s těma předložkama atd a pak ještě když je 28/12/1901…Díky fakt to hodně spěchá

Re: Datum

June the second
the twenty eighth of December, nineteen hundred and one (nebo nineteen oh one)

zadání

příště si musím líp všímat zadání, psala jsem to slovy :-)

taky aspoň někdy 100 :-)

Zdravíčko. Jen takový menší postřeh. Toto procvičování jsem nenašel v mapě kurzu. Jinak pěkné procvičování.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Radek vložený před 15 lety

Zdravíčko. Jen takový menší postřeh. Toto procvičování jsem nenašel v mapě kurzu. Jinak pěkné procvičování.

Re:

Díky, už jsem to napravil.

Zdravím, Tak toto se povedlo, super:-)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.