Help for English

BUSINESS 01: Storyline + Word Analyses

Komentáře k článku: BUSINESS 01: Storyline + Word Analyses

 

Super. Jsem nadšená :-) . Mě by klidně stačila výslovnost napsaná foneticky, tak jak se píše ve slovníku, pokud by nešlo tam dát zvukovou nahrávku. A i s ní by se hodilo takhle to rozepsat, ono některým jde ten zvuk nic moc, takhle to budou mít, i když si článek vytisknou.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Eva M. vložený před 15 lety

Super. Jsem nadšená :-) . Mě by klidně stačila výslovnost napsaná foneticky, tak jak se píše ve slovníku, pokud by nešlo tam dát zvukovou nahrávku. A i s ní by se hodilo takhle to rozepsat, ono některým jde ten zvuk nic moc, takhle to budou mít, i když si článek vytisknou.

Re:

No já to právě píšu jen u slovíček, ve kterých se chybuje.
Suitable nebo Website to snad nepotřebují :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Roman Svozílek vložený před 15 lety

Re: výslovnosť

Myslíte výslovnost foneticky nebo poslech?
Ještě o tom pouvažuji, ale jak jsem psal, většinu věcí studenti už (doufám) ovládají.
Toto není angličtina pro začátečníky :-)

Na druhou stranu, pokud vím, že je zde slovíčko, ve kterém se často chybuje, tak tam výslovnost určitě najdete.
Třeba KEJPEBL :-)

Re: Re: výslovnosť

Foneticky by stačilo, s poslechem, ani neviem ako to povedať slovensky, :-)) by bolo ešte lepšie.
Jasné že Hi, my name is … už by som asi mal vedieť vysloviť :-)). Stačili by slová ktoré sa rozoberajú podrobnejšie, ale súhlasím s názorom, že sa to dá riešiť cez slovník, či už váš alebo (ak niečo chýba) nejaký iný.
Takže nech už sa rozhodnete akokoľvek držím palce a ďakujem.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od pece vložený před 15 lety

Re: Re: výslovnosť

Foneticky by stačilo, s poslechem, ani neviem ako to povedať slovensky, :-)) by bolo ešte lepšie.
Jasné že Hi, my name is … už by som asi mal vedieť vysloviť :-)). Stačili by slová ktoré sa rozoberajú podrobnejšie, ale súhlasím s názorom, že sa to dá riešiť cez slovník, či už váš alebo (ak niečo chýba) nejaký iný.
Takže nech už sa rozhodnete akokoľvek držím palce a ďakujem.

Re: Re: Re: výslovnosť

Já Vám rozumím, ale v tomto článku mi vážně přijde komplikované jen slovíčko CAPABLE, a to je tam zmíněno.
Nebo mi napište, která slovíčka z tohoto článku nejsou naprosto jasná :-)

wtf, to je snad o me :-D j/k

Skvělé, už mám sešit a opisuji – když tisknu je to rychlé, ale psaním se víc naučím. Jsem taky zvědavá na jednotlivé spojky, které zmiňujete v úvodu. Držím palec a těším se na další novinky

Prosím jaká je výslovnost „negotiating“ skills?

Super článek, už se těším na další pokračování, moc za něj děkuji. Jen jsem se chtěla zeptat, jestli by se při tisku nemohly vytisknout i komentáře ve žlutých rámečcích (u žárovek)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od lensy vložený před 15 lety

Prosím jaká je výslovnost „negotiating“ skills?

Super článek, už se těším na další pokračování, moc za něj děkuji. Jen jsem se chtěla zeptat, jestli by se při tisku nemohly vytisknout i komentáře ve žlutých rámečcích (u žárovek)

Re:

Čte se /ni'goušiejt/ – neumím zde v komentářích bohužel napsat fonetické znaky, důraz je na druhou slabiku.
Jinak toto slovíčko bude určitě ještě pořádně rozebráno (zatím bylo jen v poznámkách). Je docela důležité…

Komentáře ve žlutách žárovkách se vytisknout bohužel nedají, nevím ani jestli je to technicky možné.
Tyto články jsou stavěny právě proto, aby byly interaktivní a online. Moc se omlouvám.

Re:

Užitečné spojky se budou objevovat občas běžně v textech. Ať už v tom, co Michael říká, nebo co píše, či čte.
Je dobré si jich prostě všímat :-)
Občas užitečnou spojku zmíním v rozboru článku.
Komplexněji si je však rozebereme, až se bude lekce věnovat psaní formálních dopisů.

jednoduše řečeno, dík… skvělá práce!

Poznámky v bublinách lze vytisknout tak že si text napřed zkopírujete např.do wordu a teprve pak tisknete

Odkaz na příspěvek Příspěvek od lensy vložený před 15 lety

Prosím jaká je výslovnost „negotiating“ skills?

Super článek, už se těším na další pokračování, moc za něj děkuji. Jen jsem se chtěla zeptat, jestli by se při tisku nemohly vytisknout i komentáře ve žlutých rámečcích (u žárovek)

Re:

Ja mám taky malý trik na tie ziarovky. Ked si date klasicky „vitisknout clanek“ tak sa vam zobrazi forma na vytlacenie a ziarovky no ked si to jednoducho prekopirujete do wordu tak sa vam vytlacia aj ziarovky modrym pismom…samozrejme si treba skopirvat link na stranky help for english a vlozit ho do zahlavia…potom by myslim nemal byt problem ani po pravnej stranke…teda aspon dufam lebo to tak uz robim dlhsiu dobu :D

palec nahoruuuu, skvěléé! :-) :-)

Re: Re:

Ještě aby ne :-D Teď co máme novou profesorku na En se to bude hodit trojnásob :-)

Díky moc. Je to krása..

Jinak, tuším, že v této větě chybí ještě jedno slovíčko – The unemployment rate has been growing throughout the whole

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.