Help for English

BUSINESS ENGLISH - Introduction

Komentáře k článku: BUSINESS ENGLISH - Introduction

 

Skvělé, třeba už mi pak ani nebude dělat problém číst anglicky psané zprávy a odbornější texty :-)
Děkuju!

Re: rychle

Asi Vás moc nepotěším. Tento týden teprve začínáme…
Do měsíce tu toho zase tolik nebude.
Michael Skoda (naše hlavní postava) si teprve hledá práci.
První lekce bude velice obecná – úvodní.
V druhé lekci, která tu bude snad příští týden, si najde inzerát a poté co si jej rozebereme a otestujeme si bude připravovat životopis, pak pošle žádost o místo a pak bude pozván na pohovor, atd. atd. atd. :-)

Jednoducho vynikajúce :-D

Díky za kurz obchodní angličtiny. Chodím ráda a často na Help For English zdokonalovat svoji angličtinu a jsem moc ráda, že jste na tyhle super stránky zařadili i obchodní angličtinu. Přeju hodně návštěvníků a těším se na další díly!

Odkaz na příspěvek Příspěvek od jindrulka vložený před 15 lety

Díky za kurz obchodní angličtiny. Chodím ráda a často na Help For English zdokonalovat svoji angličtinu a jsem moc ráda, že jste na tyhle super stránky zařadili i obchodní angličtinu. Přeju hodně návštěvníků a těším se na další díly!

Re:

Děkujeme :-)

Pěkné.. jenom škoda, že to nepřišlo o pár let dřív. Ulehčilo by mi to učení se na zápočty. :-)

Chci moc poděkovat za kurz „Business English“, nedávno jsem ho objevila zcela náhodou. Za pár měsíců se vracím do práce po 5ti leté mateřské dovolené, potřebuji si oživit některé fráze a hlavně se zdokonalit v obchodní angličtině, kterou pro svou práci potřebuji. Díky vám bude má nejistota při nástupu do zaměstnání po tak dlouhé době mnohem menší :-) Martina

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.