Help for English

Soutěž o program Smart Tests (výsledky)

Komentáře k článku: Soutěž o program Smart Tests (výsledky)

 

Tak jo. :-D

Taky blahopřeju vítězům, i když vlastně nevím komu :-) … a přeju všem pěkný svátky a ať Vám Ježíšek donese hodně knížek do angličtiny :-D :-D (já jsem si ho už trochu pojistila a nakoupila sama)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 15 lety

Re:

Ok, máte pravdu, příště budu uvádět jen přezdívky a odkaz na jejich profil.

A kdo vyhrál? … no teď nevím, jestli vám to můžu prozradit… :-)

Re: Re:

V pohodě. Kdo z výherců chce, tak se ozve a odhalí svou přezdívku. Kdo nechce, tak nemusí. A při zveřejnění své přezdívky nemusí psát, který z pěti on/ona je:)
Asi tak…

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, kdy (popř. jestli vůbec) zde vložíte správné odpovědi? Ještě před Vánoci jste soutež vyhodnotili a dopsali větu: „Správné odpovědi na soutěžní otázky zde zveřejníme během několika dní.“ Už je to víc než měsíc a odpovědi stále nikde. Děkuji za odpověď. :-)

Re:

Máte pravdu. Trošku jsem to odsunul na poslední kolej… práce je hodně, času málo, a zatím jsem vždy dal přednost jiným věcem. Ani nevím, jestli to je ještě aktuální, jestli má cenu se do toho pouštět. :-)

:-) asi už ne, no :-) tak příště :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od cze18dns vložený před 15 lety

:-) asi už ne, no :-) tak příště :-)

Re:

Byla nějaká konkrétní otázka, která Vás zajímala?

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.