Help for English

Language Lab

Komentáře k článku: Language Lab

 

Odkaz na příspěvek Příspěvek od j1rka vložený před 16 lety

j1rka

No to je asi tím protože mám teď hodně pomalé připojení a stahovalo se to asi 30 min :D

No a právě proto se ptám jestli kdyby to v originálu nejelo tak jestli je pak možnost s tím něco dělat.

Re: j1rka

Samozřejmě že ano. Vždycky je možné se domluvit. Program se prodává už více než dva roky a za tu dobu nebyla ani jedna reklamace, kdy by zákazník žádal vrácení peněz. Samozřejmě se tu a tam objevil malý problém, ale myslím, že jsme tak na 99 procent vždy vyřešili. Je ale jasné, že žádný software není bez chyby, a ani Windows vám nepošlape vždy bez problémů.

Re: Re: j1rka

OK. Moc díky.

Re: Re: Re: slovesa

dobrý den, language lab používám už skoro rok a jsem nadmíru spokojená.Díky vám se moje slovní zásoba hrozně rozšířila. Akorát bych se přimlouvala k vytvoření možností vlastního podmenu. Teď si plánuju napsat si tam hodně slovíček z jedné knížky a myslím, že by bylo přehlednější to mít hezky v jednom. A ještě jeden problém, budu mít nový notebook, takže počítač už moc používat nebudu. Jenže nevím, jak si to tam mám přetáhnout. Zkoušela jsem to vypálit na cd, ale pak to spustit vůbec nešlo. Zatím to ale nevadí, protože notebook plánuju až na listopad.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od -barba- vložený před 16 lety

Re: Re: Re: slovesa

dobrý den, language lab používám už skoro rok a jsem nadmíru spokojená.Díky vám se moje slovní zásoba hrozně rozšířila. Akorát bych se přimlouvala k vytvoření možností vlastního podmenu. Teď si plánuju napsat si tam hodně slovíček z jedné knížky a myslím, že by bylo přehlednější to mít hezky v jednom. A ještě jeden problém, budu mít nový notebook, takže počítač už moc používat nebudu. Jenže nevím, jak si to tam mám přetáhnout. Zkoušela jsem to vypálit na cd, ale pak to spustit vůbec nešlo. Zatím to ale nevadí, protože notebook plánuju až na listopad.

Re: Re: Re: Re: slovesa

Nejjednodušší je, když si zazálohujete obsah složky Language Lab/Lessons a případně (pokud jste si ke slovíčkům přidávala externí nahrávky a obrázky) i složku Dictionary. Jednoduše tyto složky zazipujte a potom po instalaci porgramu na nový počítač tam tyto zazipované archivy rozbalte.

Kdyby byl problém, kontaktujte mě na e-mailu info@vitware.cz.

program na jiný PC

Dobrý den, ráda bych si zakoupila tento program a již nyní se učila. Plánujeme v září odjez do UK a tam budu muset koupit jiný PC. Tak jsem se chtěla zeptat, jestli si můžu již zakoupený program znovu nahrát do jiného PC a v tomto již nebudu používat nebo musím znovu koupit ten program a nainstalovat do druhého PC? Moc se mi to nechce kupovat 2×, ale učit se potřebuji již nyní, než tam odjedeme. Děkuji za odpověď.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od lukanek05 vložený před 16 lety

program na jiný PC

Dobrý den, ráda bych si zakoupila tento program a již nyní se učila. Plánujeme v září odjez do UK a tam budu muset koupit jiný PC. Tak jsem se chtěla zeptat, jestli si můžu již zakoupený program znovu nahrát do jiného PC a v tomto již nebudu používat nebo musím znovu koupit ten program a nainstalovat do druhého PC? Moc se mi to nechce kupovat 2×, ale učit se potřebuji již nyní, než tam odjedeme. Děkuji za odpověď.

Re: program na jiný PC

Program si můžete samozřejmě po zakoupení nového počítače nainstalovat i tam. Ze starého byste ho ale měla správně potom odinstalovat. Program se neváže na počítač, ale na uživatele.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 16 lety

Re: program na jiný PC

Program si můžete samozřejmě po zakoupení nového počítače nainstalovat i tam. Ze starého byste ho ale měla správně potom odinstalovat. Program se neváže na počítač, ale na uživatele.

Re: Re: program na jiný PC

Děkuji za odpověď. Samozřejmě, že z tohoto PC budu pak odinstalovávat vše, co půjde :-) Jdu si to tedy objednat. Děkuji.

Re: Re: Re: Re: Headway

Mohu také poprosit o zaslání 1000 nejpouží­vanějších slov?

další chvála :)

Program jsem si nejprve stáhl jako DEMO, a po doslovném „zhltnutí“ všech slovíček jsem neviděl lepší řešení, nežli si objednat plnou verzi. A jsem rád, že jsem dalším spokojeným uživatelem. Mohu potvrdit, že učení slovíček nebylo nikdy zábavnější. Děkuji Vám pane Vít!

Děkuji

Dobrý večer, tak jsem si právě nainstalovala program Language Lab a jsem moc nadšená, je to paráda, moc děkuji :-) V kombinaci s tímto skvělým serverem mi Aj určitě půjde jedna báseň :-D

Dobrý den, stáhl jsem si demo LL a zdá se mi super, jenom jsem se chtěl zeptat, jestli v plné verzi jde změnit podklad programu, černá vroubkovaná látka mi nepřijde moc optimistická. Děkuji za odpověď.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od reindeer vložený před 15 lety

Dobrý den, stáhl jsem si demo LL a zdá se mi super, jenom jsem se chtěl zeptat, jestli v plné verzi jde změnit podklad programu, černá vroubkovaná látka mi nepřijde moc optimistická. Děkuji za odpověď.

Re:

Bohužel ne, ale dá se to celé otevřít v okně, pak je to bez toho depresivního pozadí. Pracujeme ale na nové verzi.

Dobrý den, chci se zeptat zda je ve finální verzi více číslic než 1–9? (myslím číslice v spell-it-out-lound)
Díky.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od jirka.11 vložený před 15 lety

Dobrý den, chci se zeptat zda je ve finální verzi více číslic než 1–9? (myslím číslice v spell-it-out-lound)
Díky.

Re:

nn, spell it out loud je jen pro spelování jednotlivých znaků, tedy jen jednociferných čí­sel.

Busness English

Dobrý den, budu si kupovat Váš program, chci se jen zeptat, jestli uvažujete i o slovíčkách z Business English. Děkuji

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.