Help for English

Hitparáda Top Ten HFE

Komentáře k článku: Hitparáda Top Ten HFE

 

Gratulace!!

Gratuluji vsem vyhercum a diky za skvelou hitparadu, bylo opravdu tezke vybrat pouze 5 pisnicek, snadno by se hlasovalo pro vsechny pisnicky :)

Připojuji se ke gratulacím.

Poděkování si zaslouží také autoři a interpreti těhle písniček za to, že HFE umožnili jejich zpřístupění na tomto webu.

Taktéž gratuluju" Byl jem hodně zvědavý na výsledky :)

Také gratuluji, jen mě mrzí že moje nejoblíbenější písnička od Turin Brakes se do Top10 nedostala :-(

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Dáša vložený před 15 lety

Také gratuluji, jen mě mrzí že moje nejoblíbenější písnička od Turin Brakes se do Top10 nedostala :-(

Re:

Turin Brakes se mi taky moc líbí. Škoda no. Byli myslím o jeden jediný bod za Ryanem M.

Já nejvíc fandil Schuyler. Josh je fajn, ale v první desítce bych ho nehledal. Nojo, lidi rohozhodli.

gratulace

výhercům gratuluji a děkuji za skvělou hitparádu, jenom hodně těžko se vybíralo pět „nejlepších“

Také gratuluji vítězům ;-)

Připojuji se ke gratulacím. Můj favorit byl Patrick Park, jsem ráda, že se dostal do prvních pěti :-)

:shock: jééé já fakt vyhrála?! wow :-D no to je paráda nemůžu tomu uvěřit… moc moc děkuju :-D

jéééé děkujuuuu, je to supeeeer

A nějak se zapomnělo na Matta Eppa a jeho nádhernou písničku pro maminky na mateřské – The Mom Song – ta je přeci nádherná. Vedle „Dream“ a písniček od Patricka Parka a Schuyler Fisk je to moje oblíbená a dokonce jsem si na ni udělala i test a kromě jedné chybičky to bylo bez chybičky. :-)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.