Help for English

Hitparáda Top Ten HFE

ALL LEVELS Vydáno dne 11.03.2009

Žebříček deseti nejlepších písniček na stránkách Help for English, který sestavili svým hlasováním sami čtenáři našeho webu.Top Ten HFE

Takto dopadlo hlasování čtenářů Help for English, které proběhlo na začátku března 2009. Účastnilo se přes 100 čtenářů a své hlasy zasílali vždy pěti z patnácti finalistů. (Původní stránku se všemi finalisty naleznete zde.) Takto jejich hlasování dopadlo:


Kliknutím na odkaz se dostanete na stránku, kde je možné si písničku poslechnout, vyplnit krátké poslechové cvičení a přečíst si text písně i s překladem. Chcete-li zjistit, kolik daný interpret dostal hlasů, umístěte na dané místo v žebříčku ukazatel myši.

Odměna

Jak bylo slíbeno, někteří z hlasujících získají od nás dárek - CD jednoho z interpretů, pro které hlasovali.

Počítač vylosoval tyto čtenáře:

zouhi
qwiti
padme

K výhře gratuluji! Budu vás kontaktovat a domluvíme se na cenách. Budu je speciálně pro vás objednávat z USA / UK, takže jejich dodání může trvat i několik týdnů.

Další hlasování

Volba nejlepších deseti písniček se bude opakovat několikrát ročně. CD svého oblíbeného interpreta tedy můžete vyhrát příště. Všem, kteří se tentokrát zúčastnili děkuji!
Aplikace pro výuku angličtiny od autorů Help for English!

Učte se s námi anglicky po celý rok již za 990 Kč. Získejte týden zdarma zde.

Pokračovat můžete zde:

ALL LEVELS

2. Hitparáda Top Ten HFE

Žebříček deseti nejlepších písniček na stránkách Help for English, který sestavili svým hlasováním sami čtenáři našeho webu.
ALL LEVELS

Ten Little Indians - Škola hrou

Zahrajte si počítačovou hru Ten Little Indians a nenásilnou formou si procvičíte čtení, psaní, slovní zásobu, gramatiku a další oblasti angličtiny.
ELEMENTARY

Grammar Theme Park: Help for English

Gramatický test, ve kterém se všechny věty týkají nějakého konkrétního tématu, tentokráte jsou to stránky HELP FOR ENGLISH.
Copyright info:

All songs are copyrighted. Please find the copyright information by following the link below each song. All songs used with permission.

Komentáře k článku
Téma Přísp. Přečteno Poslední příspěvek
Nepřečteno Hitparáda Top Ten HFE 12 21681 Od georgia poslední příspěvek
před 11 lety