Help for English

2. Hitparáda Top Ten HFE

ALL LEVELS Vydáno dne 22.10.2009

Žebříček deseti nejlepších písniček na stránkách Help for English, který sestavili svým hlasováním sami čtenáři našeho webu.2. Top Ten HFE

Takto dopadlo hlasování čtenářů Help for English, probíhalo v září a říjnu 2009. Opět se účastnilo přes 100 čtenářů a své hlasy zasílali vždy pěti z patnácti finalistů. (Původní stránku se všemi finalisty naleznete zde.) Takto jejich hlasování dopadlo:


Kliknutím na odkaz se dostanete na stránku, kde je možné si písničku poslechnout, vyplnit krátké poslechové cvičení a přečíst si text písně i s překladem. Chcete-li zjistit, kolik daný interpret dostal hlasů, umístěte na dané místo v žebříčku ukazatel myši.

Odměna

Za své hlasy nyní tři čtenáři našeho webu získají CD jednoho z interpretů, kterým poslali své hlasy. Počítač vylosoval následující uživatele

Počítač vylosoval tyto čtenáře:

Isenstar
Annasach
roman298

K výhře gratuluji!
Aplikace pro výuku angličtiny od autorů Help for English!

Předplaťte si naši online angličtinu do 7. července a získejte až tři měsíce navíc zdarma.

Pokračovat můžete zde:

ALL LEVELS

Hitparáda Top Ten HFE

Žebříček deseti nejlepších písniček na stránkách Help for English, který sestavili svým hlasováním sami čtenáři našeho webu.
ALL LEVELS

Ten Little Indians - Škola hrou

Zahrajte si počítačovou hru Ten Little Indians a nenásilnou formou si procvičíte čtení, psaní, slovní zásobu, gramatiku a další oblasti angličtiny.
ALL LEVELS

London 2FOR1 (sleva na atrakce v Londýně)

Plánujete cestu do Londýna a chcete ušetřit? Přečtěte si článek o programu “dva za cenu jednoho”.

Copyright info:

All songs are copyrighted. Please find the copyright information by following the link below each song. All songs used with permission.

Komentáře k článku
Téma Přísp. Přečteno Poslední příspěvek
Nepřečteno 2. Hitparáda Top Ten HFE 19 24442 Od Marek Vít poslední příspěvek
před 12 lety