Help for English

English Collocations in Use

Komentáře k článku: English Collocations in Use

 

Dobrý den,
existuje prosím nějaká jiná kniha na procvičování collocations???dě­kuji

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Ivik737 vložený před 16 lety

Dobrý den,
existuje prosím nějaká jiná kniha na procvičování collocations???dě­kuji

Re:

Většina cvičebnic zaměřených na slovní zásobu se zabývá i kolokacemi. O jiné specializované na kolokace teď momentálně nevím. Zkuste zapátrat na webu.

Dobrý den,
mohl byste poradit zda je lepší tato kniha nebo Oxford Collocations Dictionary for Students of English? Děkuji

Re:

Jedno je slovník a to druhé je učebnice + cvičebnice.

nove vydanie

Nedavno som si stiahol nove vydanie rocnik 2008. Obalka vyzera skoro stejne, len je tam vpredu napisne „advanced“.

Kapitoly su ine, ako v tomto recenzovanom vydani – napriklad „towns and cities“, ktore tu maju fotku, tam ani nieje.

Riesim to tak, ze si kazdy den vytlacit tu dvojstranku. A musim povedat: za ten tyzden som velmi spokojny. Hoc musim povedat, ze ako bolo zmienene: ako (skoro) vsetky in Use tituly, aj tento nedba velmi na samotne precvicovanie novo nauceneho.

Dobrý den,
zajímalo by mě, jaký máte názor na ostatní učebnice z řady in use – mám na mysli idioms a phrasl verbs in use. Stojí za koupi nebo jsou i lepší učebnice zabívající se stejnou tématikou…? A ještě jsem narazil na titul – Test your English Vocabulary in Use
Podle názvu z toho vyplívá, že je to asi nějaký prac. sešit…Je podle vás dobrý k procvičení a utvrzení slovní zásoby…? Děkuji

Odkaz na příspěvek Příspěvek od AJLeArNeR vložený před 14 lety

Dobrý den,
zajímalo by mě, jaký máte názor na ostatní učebnice z řady in use – mám na mysli idioms a phrasl verbs in use. Stojí za koupi nebo jsou i lepší učebnice zabívající se stejnou tématikou…? A ještě jsem narazil na titul – Test your English Vocabulary in Use
Podle názvu z toho vyplívá, že je to asi nějaký prac. sešit…Je podle vás dobrý k procvičení a utvrzení slovní zásoby…? Děkuji

Re:

ANo, všechny jsou kvalitní a přínosné. Osobně např. na idiomy a frázová slovesa mám rád jiné knihy, ale to neznamená, že tyto nejsou kvalitní.

TEST YOUR VOCABULARY IN USE je dobré procvičování, určitě se hodí.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.