Help for English

GAY words

Komentáře k článku: GAY words

 

Odkaz na příspěvek Příspěvek od [email protected] vložený před 15 lety

GUYS

Mohu výrazem ‚guys‘ oslovovat skupinu lidí, ve které jsou ženy, případně i pokud se jedná pouze o ženskou skupinu?
Děkuji

Re: GUYS

ano

Prochazel jsem svoje poznamky a nasel jsem peknou vetu ze serialu Life on Mars, kdy Gene Hunt pronasi svoje stanovisko o nekom: „He is a bum bandit. A poof; a fairy; a queer; a queen; fudge packer; uphill gardener; fruit picking sodomite!“
Musim priznat, ze „uphill gardener“ mi dostal :-)
(mimochodem tohle je jeden z prikladu kdy nechapu proc Gena Hunta prestalo bavit v polovine vety pouzivat neurcity clen :oops: )

skvělý článek

výborný článek..:) jsou tu takové věci, které bych asi jen tak někde nenašla.. btw skvělý web :-D

Re: Re: Re: gay

Nepoužívá se gay v US taky jako „pitomý“, nebo tak něco? Třeba v South Parku se to tímhle slovíčkem jenom hemží, ale i v úplně jiném než sexuálním kontextu: That's gay! – jako výraz opovržení a tak…

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Karlsson pa Taket vložený před 15 lety

Re: Re: Re: gay

Nepoužívá se gay v US taky jako „pitomý“, nebo tak něco? Třeba v South Parku se to tímhle slovíčkem jenom hemží, ale i v úplně jiném než sexuálním kontextu: That's gay! – jako výraz opovržení a tak…

Re: Re: Re: Re: gay

Inu, u teenagerů je možné všechno :-)
Ale pravda je, že se s tím u mladých můžete setkat pro vyjádření něčeho stupidního… zvyšují si tím své sebevědomí a ‚chlapáckost‘…

Rozhodně bych se tomu ale vyhnul.

Bezva článek

Tak tohle je fakt bezva článek !!!

Mám dojem, že tahle stránka se mi začíná líbit víc a víc…
:-D

Re: viac vyznamov slova straight

A uz jsem to slysel i ve vyznamu „jsem poctivy“ (napr. kdyz vyjde nekdo z vezeni a rozhodne se vest poctivy zivot)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.