Help for English

English Pronunciation in Use (Elementary)

Komentáře k článku: English Pronunciation in Use (Elementary)

 

tak tojsem úplně rozčarovaná

já mám tuhle knihu už od podzimu 2008,chápu, vývoj jde dopředu, ale Vaše recenze je tak úžasná, že brečím, že jsem tuhle knihu s pouhým CD koupila tas dávno.měla jsem si poočkat na Vás. :-(

Moc díky za recenzi. 95 % je opravdu hodně a jestli Advanced je stejně tak dobrá, určitě si ji koupím.

srovnání verzí

Marku, děkuji za další parádní recenzi. Pokud chce se student angličtině věnovat opravdu vážně, líto peněz by mu určitě být nemělo. Jsou zkrátka investice, které se pak ve znalostech bohatě zúročí. Zajímala by mne ale jedna věc: znáš i starší verze stejné knihy, o kterých výše píše georgia? Je mezi nimi (vyjma CD-ROM) nějaký výraznější rozdíl? A ještě – Cambridgeská řada In Use má i podřadu American English (teď nevím jestli gramatiku i slovní zásobu, ale tuším že ano). Nevíš, jestli existuje nebo se chystá americká verze také pro tuto „výslovnostní“ e­dici?

Tyto recenze jsou opravdu moc fajn, už jsem si podle nich párkrát koupila učebnice a ani jednou jsem nelitovala, i tato knížka mě moc přesvědčila, takže do toho určitě jdu. Díky a těším se na další recenze

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lamanai2 vložený před 15 lety

srovnání verzí

Marku, děkuji za další parádní recenzi. Pokud chce se student angličtině věnovat opravdu vážně, líto peněz by mu určitě být nemělo. Jsou zkrátka investice, které se pak ve znalostech bohatě zúročí. Zajímala by mne ale jedna věc: znáš i starší verze stejné knihy, o kterých výše píše georgia? Je mezi nimi (vyjma CD-ROM) nějaký výraznější rozdíl? A ještě – Cambridgeská řada In Use má i podřadu American English (teď nevím jestli gramatiku i slovní zásobu, ale tuším že ano). Nevíš, jestli existuje nebo se chystá americká verze také pro tuto „výslovnostní“ e­dici?

Re: srovnání verzí

Taky jsem po tom pátral, bohužel nenašel. Zkusím se v CUP zeptat.

Jinak myslím, že to Georgia myslela jinak, taky jsem to moc nepochopil… Já myslel, že buď litovala, že nemá tu edici s CD-ROM, nebo jen z legrace, že si to měla koupit až po recenzi. A obličejíček měl být usměvavý.

Re: srovnání verzi

Georgia si pravděpobně myslela, že Marek orecenzoval nové vydání knihy a ona lituje, že má to staré. Ale English Pronunciation in Use Elementary vyšlo jen jednou, a to v roce 2007 (jak s CD-ROMem, tak i bez!), takže nemusí ničeho litovat! Jedině pokud si koupila verzi bez CD-ROMu a teď lituje, že nemá i CD-ROM.

Co se týče americké verze, dle našich zpráv se zatím americké vydání nepřipravuje. Existuje jen u řady Vocabulary in Use a Grammar in Use.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Englishbooks.cz vložený před 15 lety

Re: srovnání verzi

Georgia si pravděpobně myslela, že Marek orecenzoval nové vydání knihy a ona lituje, že má to staré. Ale English Pronunciation in Use Elementary vyšlo jen jednou, a to v roce 2007 (jak s CD-ROMem, tak i bez!), takže nemusí ničeho litovat! Jedině pokud si koupila verzi bez CD-ROMu a teď lituje, že nemá i CD-ROM.

Co se týče americké verze, dle našich zpráv se zatím americké vydání nepřipravuje. Existuje jen u řady Vocabulary in Use a Grammar in Use.

Re: Re: srovnání verzi

Děkuji za odpověď Markovi i Vám, jako vždy rychlá reakce (teď mluvím o objednávání knížek u vás :-)

upřesnění

Přesně tak, strašně lituji, že nemám i CD-ROM, myslela jsem si, že to takto (sCD-ROM) vyšlo později, než jsem si ji koupila já. Tenkrát jsem si nevšimla, že je i tato možnost. Mně se CD-Romy hrozně líbí mám je u Grammar i Vocabulary in use a jsou parádní.Teď jsem se na Englishbook dívala, ale zase nevidím, že by CD-Rom k tomu prodávali zvlášť. A kupovat si k tomu znovu knihu a CD, to nechci. Škoda. Jinak s touhle učebnicí jsem velice spokojená a hodně s ní pracuji, doporučuju ji i těm, kteří se učí sami, těch oceněných 95% od Marka si zaslouží.Takže se omlouvám, jestli jsem Vás zmátla :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od georgia vložený před 15 lety

upřesnění

Přesně tak, strašně lituji, že nemám i CD-ROM, myslela jsem si, že to takto (sCD-ROM) vyšlo později, než jsem si ji koupila já. Tenkrát jsem si nevšimla, že je i tato možnost. Mně se CD-Romy hrozně líbí mám je u Grammar i Vocabulary in use a jsou parádní.Teď jsem se na Englishbook dívala, ale zase nevidím, že by CD-Rom k tomu prodávali zvlášť. A kupovat si k tomu znovu knihu a CD, to nechci. Škoda. Jinak s touhle učebnicí jsem velice spokojená a hodně s ní pracuji, doporučuju ji i těm, kteří se učí sami, těch oceněných 95% od Marka si zaslouží.Takže se omlouvám, jestli jsem Vás zmátla :-)

Re: upřesnění

Tomu celkem rozumím. Osobně si teď docela ujíždím na DVD-ROMu LDoCE, na který dělal nedávno recenzi Roman Svozílek. Moc povedená záležitost (soudím z profesionálního hlediska :-)

samostatne CD ROM

Hladajte isbn 9780521693707 N­eviem ako u vas ale na Slovensku sa predava samostatne CD ROM za 12,54 Eur.

To Georgia

CD-ROM lze objednat zvlášť, ale stojí 499,– (po naší 10% slevě tedy 449,–). Pokud byste měla o něj zájem, kontaktujte nás emailem.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Englishbooks.cz vložený před 15 lety

To Georgia

CD-ROM lze objednat zvlášť, ale stojí 499,– (po naší 10% slevě tedy 449,–). Pokud byste měla o něj zájem, kontaktujte nás emailem.

Re: To Georgia

Díky, ozvu se.

5 cd k učebnici

Dobrý den, tuhle učebnici už mám, ale bohužel k ní nemám těch 5 audio céděček na kterých jsou nahrány ty všechny výslovnosti. Je tu nějaká možnost koupit ty cd taky zvlášt abych si nemusela kupovat celou učebnici znovu-což teda nebudu?(o ten cd-rom zájem nemám, pouze o ty audio cd)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od denises vložený před 14 lety

5 cd k učebnici

Dobrý den, tuhle učebnici už mám, ale bohužel k ní nemám těch 5 audio céděček na kterých jsou nahrány ty všechny výslovnosti. Je tu nějaká možnost koupit ty cd taky zvlášt abych si nemusela kupovat celou učebnici znovu-což teda nebudu?(o ten cd-rom zájem nemám, pouze o ty audio cd)

Re: 5 cd k učebnici

Myslím, že se to dá koupit i zvlášť. Napište na englishbooks a zeptejte se. V katalogu mají samotná CD k INTERMEDIATE verzi, věřím, že seženou i CD k ELEMENTARY verzi.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.