Help for English

Miscellaneous Upper. Test #20 (revision B)

Komentáře k článku: Miscellaneous Upper. Test 20 (revision B)

 

Revision A: 67 %
Revision B: 67 %
:-)

jupiii

Uaa, poprve mam na techto strankach 100% z testu upper-int. :-) :-) :-)

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví Jirka
Odkaz na příspěvek Příspěvek od Vista vložený před 15 lety

jupiii

Uaa, poprve mam na techto strankach 100% z testu upper-int. :-) :-) :-)

Re: jupiii

Proc jsi dal u trojky minuly prosty? Ja bych uvital klidne i prubehovy. Proste ze chodivali pesi turu. Minuly prubehovy se casto pouziva, treba jak v pvnim kole zpivala Susan, tak Morgan ji rikal, Everybody was laughing and nobody is laughing now, a sel by tam i minuly prosty.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Jirka vložený před 15 lety

Re: jupiii

Proc jsi dal u trojky minuly prosty? Ja bych uvital klidne i prubehovy. Proste ze chodivali pesi turu. Minuly prubehovy se casto pouziva, treba jak v pvnim kole zpivala Susan, tak Morgan ji rikal, Everybody was laughing and nobody is laughing now, a sel by tam i minuly prosty.

Re: Re: jupiii

Škoda, že to nemůže být vždy podle vás, že? Holt v angličtině existují pravidla a člověk nemůže vždy sázet na to, že správně je to, co by se mu líbilo nejvíc. :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Jirka vložený před 15 lety

Re: jupiii

Proc jsi dal u trojky minuly prosty? Ja bych uvital klidne i prubehovy. Proste ze chodivali pesi turu. Minuly prubehovy se casto pouziva, treba jak v pvnim kole zpivala Susan, tak Morgan ji rikal, Everybody was laughing and nobody is laughing now, a sel by tam i minuly prosty.

Re: Re: jupiii

Já jsem se taky nechal nachytat na trojce.
Řekl jsem si, že dovolená je krátký časový úsek, takže tu činnost vlastně dělali pouze po přechodnou dobu – proto jsem zvolil průběhovou formu.
No, to often mě mělo trknout, že jde o něco jiného…

Jinak nejvíc jsem váhal na šestce – ty předložkové vazby, pořád si nejsem jistej. :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Petr Švarc vložený před 15 lety

Re: Re: jupiii

Já jsem se taky nechal nachytat na trojce.
Řekl jsem si, že dovolená je krátký časový úsek, takže tu činnost vlastně dělali pouze po přechodnou dobu – proto jsem zvolil průběhovou formu.
No, to often mě mělo trknout, že jde o něco jiného…

Jinak nejvíc jsem váhal na šestce – ty předložkové vazby, pořád si nejsem jistej. :-)

Re: Re: Re: jupiii

Ano, přesně to právě určuje, že zde bude prostý čas.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Petr Švarc vložený před 15 lety

Re: Re: jupiii

Já jsem se taky nechal nachytat na trojce.
Řekl jsem si, že dovolená je krátký časový úsek, takže tu činnost vlastně dělali pouze po přechodnou dobu – proto jsem zvolil průběhovou formu.
No, to often mě mělo trknout, že jde o něco jiného…

Jinak nejvíc jsem váhal na šestce – ty předložkové vazby, pořád si nejsem jistej. :-)

Re: Re: Re: jupiii

Já jsem právě na tý šestce ztroskotal a druhou chybu jsem udělal taky v předložce, tentokrát v ot. č. 4. Jinak opět 87 procent, takže spokojenost. Díky za testík.

Kuš, poslední otázkou si zkazit skóre :-D

Ja si u te 8. myslel, ze kdyz je to predmetna vete (komu cemu) tak tam casy zustanout „normalni“. Ale to jsem si jaksi pomotal s casovymi vety ze… (navic me tam asi zmatlo to if)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od JiM_cz vložený před 15 lety

Ja si u te 8. myslel, ze kdyz je to predmetna vete (komu cemu) tak tam casy zustanout „normalni“. Ale to jsem si jaksi pomotal s casovymi vety ze… (navic me tam asi zmatlo to if)

Re:

Není to předmětná věta, ale podmínková. Celé souvětí IF YOU… YOU WOULD… je jakoby předmětem věty. Předmětnou by se tedy dalo označit jen YOU WOULD GO STRAIGHT TO HEAVEN. IF YOU… je podmínková věta. Ta nemá vazbu na BELIEVED THAT ale na YOU WOULD GO.

Dobrý den, je tohle z hlediska obtížnosti ty p testů, který by člověka mohl potkat u zkoušek CAE?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Pride vložený před 15 lety

Dobrý den, je tohle z hlediska obtížnosti ty p testů, který by člověka mohl potkat u zkoušek CAE?

Re:

U CAE tento typ testů vůbec není. Ale gramatika zde obsažená se k CAE jistě hodí.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 15 lety

Re:

U CAE tento typ testů vůbec není. Ale gramatika zde obsažená se k CAE jistě hodí.

Re: Re:

Díky. Chtěl by ch se ještě zeptat na nějaký Váš osobní typ na dobrý slovník, rád bych si totiž nějaký pořídil.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Pride vložený před 15 lety

Re: Re:

Díky. Chtěl by ch se ještě zeptat na nějaký Váš osobní typ na dobrý slovník, rád bych si totiž nějaký pořídil.

Re: Re: Re:

Viz sekce ‚recenze‘.

Re: Re: Re: Re:

Dívál jsem se tam a rozhodl jsem se pro Macmillan English Dictionary for Advanced Learners. Doporučil byste spíše hardback či paperback?

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.