Help for English

An Easter Bunny song: Peter Cottontail

Komentáře k článku: An Easter Bunny song: Peter Cottontail

 

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Nechci_to vložený před 15 lety

Re: he is gay

Takze v pristi eseji pouzivam he was gay, ve smyslu, byl vesely. Myslim si, ze ucitel nebude rozumet a bude myslet, ze byl gejem. No, uvidime. Zkusim to i na maturite, zda budou rozumet. Kazdopadne je to pro me zcela nove sluvko.

Re: Re: he is gay

Ne, to raději nedělejte! V dnešní době se používá už skoro jen ve významu „gay“.

tyy jo fakt bezva zazpívaný 8-)

Kudos!

No to je fakt super.
Smekám rovněž :-D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 15 lety

Re:

Nemohl jsem sehnat legální nahrávku, tak jsem ji pořídil sám. :-D

Re: Re:

Je to úplně super zazpívané. Mimo vašeho zpěvu mě tam ale i dost zaujalo samotné technické zpracování nahrávky. Je to dost čisté a krásně to zní.

Mohl bych se zeptat jestli dělal i tu hudbu a případně v čem? A ten hlas jste nějak upravoval, nebo se to tak hezky nahrálo? Co máte za mikrofon? :)

Díky za info.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Pilda vložený před 15 lety

Re: Re:

Je to úplně super zazpívané. Mimo vašeho zpěvu mě tam ale i dost zaujalo samotné technické zpracování nahrávky. Je to dost čisté a krásně to zní.

Mohl bych se zeptat jestli dělal i tu hudbu a případně v čem? A ten hlas jste nějak upravoval, nebo se to tak hezky nahrálo? Co máte za mikrofon? :)

Díky za info.

Re: Re: Re:

Mám obyčejný headset s mikrofonem.
Nahrával jsem to do nějakého freeware wave editoru. Jediné úpravy, co jsem dělal, bylo pročištění zpěvu od šumu. Já jinak moc technicky přes audio nadaný nejsem. :-)
Na bicí mám prográmek.
Kytaru – nenašel jsem adaptér z velkého jacka na normálního, takže jsem ji nemohl zapojit přímo do počítače, nahrával jsem to amatérsky taky přes mikrofon přímo z komba. :-)

nešlo by to nahrát do MP3

Odkaz na příspěvek Příspěvek od georgia vložený před 15 lety

nešlo by to nahrát do MP3

Re:

bavím se s dětmi a tahle písnička by byla pro ně parádní, už proto, že je z HFE. kdybych ji mohla stáhnout, bylo by to super.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od georgia vložený před 15 lety

Re:

bavím se s dětmi a tahle písnička by byla pro ně parádní, už proto, že je z HFE. kdybych ji mohla stáhnout, bylo by to super.

Re: Re:

no… záleží, jestli její použití budu muset licencovat u OSA. Pokud ano, budu ji moci zpřístupnit jen online.

Díky,už se to učím, škoda, že nejsou akordy, ale s tím si snad poradím.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od georgia vložený před 15 lety

Díky,už se to učím, škoda, že nejsou akordy, ale s tím si snad poradím.

Re:

/C/ Here comes Peter Cottontail
/F/ Hopping down the bunny trail
/G/ Hippity, hoppity,
/G7/ Easter's on its /C/ way! /G/

/C/ Bringing every girl and boy
/F/ Baskets full of Easter joy
/G/ Things to make your /G7/ Easter
Bright and /C/ gay!

He's got /F/ jelly beans for Tommy,
Colored /C/ eggs for sister Sue,
There's an /F/ orchid for your mommy
And an /G/ Easter bonnet /G7/ too.

Jej, to jste zlatíčko,fakt mám radost, ale netušikla jsem, že je to tak lehké,no, už mám kytaru v ruce!

A díky za odkaz, to víte, že jsem ho využila.

Marku zkusila jsem si udělat vlastní překlad a vyšla mi pěkná blbost!Začínám panikařit jestli se anglicky vůbec naučim!Musela jsem si tu písničku pustit asi stokrát abych dokázala identifikovat slova!Chodím do kursu teprve od září tak snad se to zlepší?? :? :?

Re:

Marku nemohla jsem Vám neposlat překlad z googlu!No můj překlad byl tedy srozumitelnější.
Vložte text … Přichází Peter divoký poskakování dolů zajdo stezka Hippity, hoppity, Velikonoce se na své cestě Uvedení každá dívka a chlapec košíky plné velikonoční radosti Co vás velikonoční Bright a gay! Má rosol fazole k Tommy Barevné vejce pro sestru Sue Je to orchidej pro vaši maminku a velikonoční příliš kapoty. Přichází Peter divoký poskakování dolů zajdo stezka

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.