Help for English

Language Lab

Komentáře k článku: Language Lab

 

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Jana vložený před 15 lety

Busness English

Dobrý den, budu si kupovat Váš program, chci se jen zeptat, jestli uvažujete i o slovíčkách z Business English. Děkuji

Re: Busness English

Slovíčka si můžete do LL psát libovolná. Slovník průběžně updatuju, ale je pravda, že z business to asi nebude znát úplně všechno. Časem určitě ale budou přibývat i z tohoto oboru. Snadno si ale můžete lekce vytvářet sama, i se slovíčky, která program ještě neumí.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 15 lety

Re: Busness English

Slovíčka si můžete do LL psát libovolná. Slovník průběžně updatuju, ale je pravda, že z business to asi nebude znát úplně všechno. Časem určitě ale budou přibývat i z tohoto oboru. Snadno si ale můžete lekce vytvářet sama, i se slovíčky, která program ještě neumí.

Re: Re: Busness English

Díky

výslovnost

Chtěl bych se zeptat, jestli výslovnost, která tam je, je namluvená pouze v americké angličtině nebo i v britské. Díky

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Chargy vložený před 15 lety

výslovnost

Chtěl bych se zeptat, jestli výslovnost, která tam je, je namluvená pouze v americké angličtině nebo i v britské. Díky

Re: výslovnost

Většinou v obou verzích… tedy ta nejčastější slovíčka jsou v obou verzích.

Question

je mozne Language Lab objednat z Britanie, moc bych ho chtela........ Dekuji. Jinak Congratulation, delate skvelou praci moc mi to tady pomaha........

Question

je mozne Language Lab objednat z Britanie, moc bych ho chtela........ Dekuji. Jinak Congratulation, delate skvelou praci moc mi to tady pomaha........

Odkaz na příspěvek Příspěvek od yana51 vložený před 15 lety

Question

je mozne Language Lab objednat z Britanie, moc bych ho chtela........ Dekuji. Jinak Congratulation, delate skvelou praci moc mi to tady pomaha........

Re: Question

Ano, ale nejlépe zaslání elektronickou cestou. Poštou by to bylo zbytečně drahé.

Je to hezký program

dobrý den.musím říct že je to moc moc hezký program.

Možno s tým budete dosť nesúhlasiť, ale:

nerozmýšľali ste už nad tým, že by ste language lab predávali aj v tých „normálnych“ obchodoch, napr. kníhkupectvách? Osobne by mi takáto kúpa vyhovovala oveľa viac ako cez internet :D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Ssamo vložený před 15 lety

Možno s tým budete dosť nesúhlasiť, ale:

nerozmýšľali ste už nad tým, že by ste language lab predávali aj v tých „normálnych“ obchodoch, napr. kníhkupectvách? Osobne by mi takáto kúpa vyhovovala oveľa viac ako cez internet :D

Re: Možno s tým budete dosť nesúhlasiť, ale:

To ano, už jsme nad tím samozřejmě přemýšleli. Možná jednou… jde totiž hlavně o tu investici. Taky máme rádi osobní kontakt se zákazníky.

Mac OSX

Chtěla bych se zeptat jestli neexistuje verze, která si rozumí operačním systémem mac OSX? To demo co je tu ke stažení mi nefunguje. Díky

Zlúčenie lekcií

Dobrý deň.

Jedna otázočka. Dajú sa nejakým jednoduchým spôsobom zlúčiť dve lekcie ( obsah dvoch lekcií ) do jednej. Ďakujem.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od pece vložený před 15 lety

Zlúčenie lekcií

Dobrý deň.

Jedna otázočka. Dajú sa nejakým jednoduchým spôsobom zlúčiť dve lekcie ( obsah dvoch lekcií ) do jednej. Ďakujem.

Re: Zlúčenie lekcií

Jednoduše moc ne… ale jde to vyřešit:

Vyberte si dvě lekce pro zkoušení, spusťte zkoušení, ale ještě než odpovíte na první otázku dejte konec a uložit zkoušení. To si nějak nazvěte a máte uloženou samostatnou lekci, která bude obsahovat slovíčka ze dvou lekcí.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 15 lety

Re: Zlúčenie lekcií

Jednoduše moc ne… ale jde to vyřešit:

Vyberte si dvě lekce pro zkoušení, spusťte zkoušení, ale ještě než odpovíte na první otázku dejte konec a uložit zkoušení. To si nějak nazvěte a máte uloženou samostatnou lekci, která bude obsahovat slovíčka ze dvou lekcí.

Re: Re: Zlúčenie lekcií

Ale to predsa je jednoduché. Najviac ma pri takýchto riešeniach štve, že som na to neprišiel sám. :-) Ďakujem.

Dobrý den,

je možné v programu language lab měnit a upravovat klíčová slova, která jsou předem nastavená ve filtru ? Popřípadě je možné si přidat vlastní klíčová slova do filtru ? (která tam zůstanou uložena)

Děkuji.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.