Help for English

PET: Listening, Sample 1, Part 1

Komentáře k článku: PET: Listening, Sample 1, Part 1

 

Jak na poslechy

Tipy, jak na poslechy, najdete v článku v sekci Tipy a Triky.

Mě ty PETky zkoušky jdou výborně, horší jsou FCE, tam už tak úplně nezářím. Ale od tý doby, co chodím na tyhle stránky, tak jsem se v poslechu fakt zlepšila. Zároveň si poslechnu i filmy v angličtině nebo zahraju nějakou anglickou hru. A ejhle, s poslechem to není tak špatný. Dokonce už potom ani nevím, v jakým jazyce ten film byl.

hm…zase 100 procent, dkyz sem davaj takovy lehky tak to nacisto asi nenapisu… :-(

Na PET mám 100% a na FCE 38%:o( Jenže já chci FCE a ono to fuuurt nejde:o(

poslechy mi moc nejdou..ale tak 71% zase taky není úplně nejhorší..ale stejně bych mohla být mnohem lepší :? :-(

Vyroci svatby

Tak tady jsem mela problem pochopit, co se po mne chce :D

86 %

1 chyba, tyhle poslechy jsou super.

na intermediate docela lehky. jen trojku mam spatne, protoze jsem nevedela, jak se rekne trajekt..

Tak poslech :-D je to co mi u KETu slo nejlepe, tak jsem zvedava jake to nakonec bude u PET. A jedna chyba, to je fajn a jen pro to, ze jsem presne nepochopila co s tim snehem mysleli. Jo psani to je vetsi nocni mura :-(

denif

Tyhle poslechy jsou fajn,ale mám chybu,takže 86% Nikdy nemám 100% :-( Ale tak chybama se člověk učí :-) Asi taky zavedu mp3 :oops:

Dobré

vloudila se mi jedna chybička ze svatebního výročí asi jsem nedával pozor :( každopádně je to ostuda když chci příští rok dělat FCE :))

Já mám dojem, že stejný listening jsem dělal, když jsem se připravoval na KET

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.