Help for English

Informace pro uživatele (aprílový žertík)

Komentáře k článku: Informace pro uživatele (aprílový žertík)

 

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Mikast vložený před 15 lety

podívejte se na tu fotku „admina“ :-D

Re:

Mně jako první napadlo že je to fotka Guntera Verheugena, ale na to mu chybí brýle :))

je mi o hodně líp

super, tak to vás musí hodně těšit

tolik komentářů :shock: vetší účast než u výuky angličtiny :-D

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví Lenka Jedličková
Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vondruška vložený před 15 lety

Tak to je den jak bota!

:-D :-D No tak to se povedlo, než mi tohle došlo :-D :-D

Re: Tak to je den jak bota!

já měla štěstí, byla jsem varována předem :-), i tak jsem ale byla v šoku a jen jsem si pořád opakovala: říkal něco o vtípku, říkal něco o vtípku…

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Ing. Tomáš Smutný vložený před 15 lety

Re:

Tak teď jsem se urazil. Ještě ty ceny napálím výš!!! Můj kolega (Tomáš Zato) už pracuje na novém ceníku.

Re: Re:

A ten Tomáš Zato tady fotku nemá??? :-D

DOKONALÝ Apríl

Tak to se Vám fakt povedlo,to byl povedený vtípek.CHYTILA JSEM SE !!! Musím se přidat k ostatním,že jste mě dokonale vyděsili a rychle jsem začala tisknout… :-D :-D Ale teď večer jsem se alespoň pořádně zasmála :-)

To se vám teda povedlo

Mylně jsem se domníval, že mě starého matadora nemůže napálit už nikdo, ale dostali jste mě. Opravdu jsem si myslel, že jste o tu doménu nějakým podvodem přišli. S vámi se člověk opravdu nenudí :-D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od 13Ver vložený před 15 lety

DOKONALÝ Apríl

Tak to se Vám fakt povedlo,to byl povedený vtípek.CHYTILA JSEM SE !!! Musím se přidat k ostatním,že jste mě dokonale vyděsili a rychle jsem začala tisknout… :-D :-D Ale teď večer jsem se alespoň pořádně zasmála :-)

Re: DOKONALÝ Apríl

Jak vidím, tak tento článeček přispěl k tomu, že se někteří právě dnes registrovali:) Dobrý tah!

Re:

Ano, APRIL FOOL'S DAY znají i v USA.

Re:

Váš otřes slábne uvěřiv… ? :) Tak to je na tom ten otřes dobře :))

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.