Help for English

CPE: Use of English, part 3

Komentáře k článku: CPE: Use of English, part 3

 

tato část mi přijde nejtěžší co se UoE týče, naštěstí tam těch otázek není třeba 10–15…

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Roman Jakubčík vložený před 15 lety

tato část mi přijde nejtěžší co se UoE týče, naštěstí tam těch otázek není třeba 10–15…

Re:

No, myslím, že přepisy vět jsou těžší. Ty přijdou teď v části 4. :-) Část tři, to je spíš jako křížovka…

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 15 lety

Re:

No, myslím, že přepisy vět jsou těžší. Ty přijdou teď v části 4. :-) Část tři, to je spíš jako křížovka…

Re: Re:

já moc neluštím ;-)

K poslední otázce: Prošlo by slovo offer? Zádrhel je asi na druhé větě…

Odkaz na příspěvek Příspěvek od alomem vložený před 15 lety

K poslední otázce: Prošlo by slovo offer? Zádrhel je asi na druhé větě…

Re:

asi určitě, maximálně, že by někdo dělal takový ten „zahradní výprodej“ samýho haraburdí :-D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Roman Jakubčík vložený před 15 lety

Re:

asi určitě, maximálně, že by někdo dělal takový ten „zahradní výprodej“ samýho haraburdí :-D

Re: Re:

No právě… jenom taková hypotetická možnost, že by někdo chtěl nějaké haraburdí… :) Každopádně slovíčko deal mě nenapadlo.

ale jo…zatim ve vsech castech nad 60%…ale ta posledni cast to bude lamac lebek :-D :? Jen pro silnejsi natury :-D

100% :-D tohle cvičení mám ráda, ale občas je to tricky, ve stylu do dvou to jde ale dojdete ke třetí větě a musíte to celý přehodnotit :-)

50%…stydím se…asi jsem přes prázdniny nějak zrezivěla :)

taky 50, mám co zlepšovat

83%
Místo turn jsem napsal curve :-D

5/6 yes ! :-D

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.