Help for English

Quiz: California

Komentáře k článku: Quiz: California

 

:-)

o USA neviem absolutne nic – jedina vec, ktoru som vedel, ze Schwarzenegger je governorom nejakeho americkeho statu, tak som teda zaskrtol jeho meno. No napriek tomu mam 60%, takze fakt je asi nieco pravdy na porekadle: ‚hlupakom stastie praje‘ :-)

Taky 60 %, no mohlo být lepší :)

Taky 60% :-)

taky 60%…tyhle zeměpisné testy jsou taky supeeer!

Já měl 70%, ale se štěstim. Bude taky quiz o Floridě? Za pár dní tam letim, tak abych o ní něco věděl.

Hlavní města

Hlavní město pro mě bylo velké překvapení, tak jsem si proklepnul i další státy a u spousty z nich je hlavní město taky různé od toho největšího/nej­známějšího..za­jímavé. Díky za skvělý kvíz!

80%, na to že West Coast nemám rád :-D

I já se těším na další testy, mapku mám a teď jen zjistit,co nevím.California mi vyšla na 70%

Tak já se musím stydět – jen 50%.
Screw California and friends that are never there (nevím proč, ale vždycky když někde zaslechnu slovo Kalifornie, tak mi naběhne tenhle začátek písničky :-) )

Odkaz na příspěvek Příspěvek od honyk vložený před 15 lety

Tak já se musím stydět – jen 50%.
Screw California and friends that are never there (nevím proč, ale vždycky když někde zaslechnu slovo Kalifornie, tak mi naběhne tenhle začátek písničky :-) )

Re:

Jsem rád, že hudba na HFE má na vás tak silný vliv. :-)

50%, no, čekal jsem víc… :-(
Ale Sacramento si určitě zapamatuju :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od orim vložený před 15 lety

50%, no, čekal jsem víc… :-(
Ale Sacramento si určitě zapamatuju :-)

Re:

Jo a možnosti v 10. otázce nemají chybu ! :-D

Opravdu mě překvapilo, že hlavním městem je stále Sacramento. Žil jsem v domění, že to bylo bývalé a současné je San Francisco. :shock:

taky 60%..:-)

Padik

100% :-)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.