Help for English

Jan Bartošek - 1st place, intermediate category

Komentáře k článku: Jan Bartošek - 1st place, intermediate category

 

What an excellent reading.

Skvělý, opravdu skvělý. Jenom by mě zajímalo, proč to patří do kategorie intermediate… Tohle s intermediate nemá nic společnýho ;-)

myslíš, že to je těžší než intermediate?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Martina Šteflová vložený před 15 lety

myslíš, že to je těžší než intermediate?

Re:

Co se týče slovní zásoby, tak já bych řekl, že určitě. Jinak gramaticky asi ani ne, ty věty jsou hezky čitelné, jednoduché. Pokud člověk všechna ta slovíčka zná, tak se to čte asi hezky. Soudím to podle intermediate knih pro studenty, které čtu a rozumím tam tak 98 % slovíček.

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví Tatík
Odkaz na příspěvek Příspěvek od Jakub Jílek vložený před 15 lety

Skvělý, opravdu skvělý. Jenom by mě zajímalo, proč to patří do kategorie intermediate… Tohle s intermediate nemá nic společnýho ;-)

Re:

Ono to jejich INTERMEDIATE neoznačuje level angličtiny, ale věkovou kategorii.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Tatík vložený před 15 lety

Re:

Ono to jejich INTERMEDIATE neoznačuje level angličtiny, ale věkovou kategorii.

Re: Re:

jo aha ;-) tak to potom jo.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Pilda vložený před 15 lety

Re:

Co se týče slovní zásoby, tak já bych řekl, že určitě. Jinak gramaticky asi ani ne, ty věty jsou hezky čitelné, jednoduché. Pokud člověk všechna ta slovíčka zná, tak se to čte asi hezky. Soudím to podle intermediate knih pro studenty, které čtu a rozumím tam tak 98 % slovíček.

Re: Re:

Jo, souhlasím s vámi.

Mně často na HFE přijde, že úroveň neodpovídá textu. Já mám úroveň něco mezi upper-int. a advanced a občas některé testy nebo i články z intermediate mi dělaj problémy :D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Martina Šteflová vložený před 15 lety

Mně často na HFE přijde, že úroveň neodpovídá textu. Já mám úroveň něco mezi upper-int. a advanced a občas některé testy nebo i články z intermediate mi dělaj problémy :D

Re:

Úroveň nastavená u článku NEMÁ odpovídat textu. Úroveň znamená, že ten článek je určený pro studenta na té úrovni. Pokud jste na úrovni UPPERINTERMEDIATE a článek na úrovni UPPER by vám nedělal žádné problémy, nebyl by to přeci článek pro vás.

Nastavuji úroveň podle toho, pro jakou úroveň může být článek přínosný. Testy jsou výukové, takže když je u nich INTERMEDIATE, znamená to, že se z nich něco naučíte, když jste intermediate. NEZNAMENÁ TO, že když jste intermediate, měli byste mít test na 100%.

:shock: tj to je úžasné!! to bych tak hezky nesložila…myslím, že autor musí mít to ‚psací‘ nadání taky v češtině
no přiznám se, že si nejsem jistá, jestli jsem pobrala, o co že to vlastně jde v tomto článečku, ale fakt moc pěkné!! :-)

Tyhle články nebyly oceněny prvním místem jen tak pro nic, za ni. Mně se to taky líbí :-)

:o)

„Fajné a pěkné!“ – jak říká jeden člověk…

moc pěkný, zejména ta druhá půlka. Keep up

názor

Přestože má tento článek jistě určitou kvalitu, mě moc nesedl. :?
Autor zřejmě záměrně mluvil velmi knižně pro mě až nesrozumitelně a nezajímavě.
Esej od Branka Černého (kategorie senior) byla o monoho zajímavější. Napsána běžnou angličtinou, kdy se autor soustředil spíše na myšlenku, než na snahu zapůsobit vysokou básnickou úrovní angličtiny.

Překrásné metafory! Naopak tato angličtina je nevšední, obohacující, super!

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.