Help for English

Číselný diktát #1

Komentáře k článku: Číselný diktát 1

 

Odkaz na příspěvek Příspěvek od začátečnice vložený před 16 lety

Re: Re: test čísel

Ode mne to bylo konstatování.Je báječné,že tento kurs je zadarmo,ale měl byste víc upozorňovat i na možnost koupit si Language Lab,kde je možnost procvičovat do nekonečna.

Re: Re: Re: test čísel

Díky! To bych mohl, ale nerad bych tu z toho dělal reklamní kampaň.

100% ale trochu mi pomáhaly prstíky :D

super

Re: one mistake

tak hned na poprvé na 100% to si tada gratuluju :c)

až na podruhý 100%

číslovky

Já jsem to zvládla na 80%. I tak se musím pochválit. Už se pomalu rozkoukávám. :-)

Re:

Ja sem taky slysel 91

omg 1 chyba

je to tu super. Jen mi to hlásí, že je chyba, přesto, že je to psané stejně. Co se stalo?? :?:

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Anděla vložený před 15 lety

je to tu super. Jen mi to hlásí, že je chyba, přesto, že je to psané stejně. Co se stalo?? :?:

Re:

Je možné, že tam máte nějakou mezeru navíc, nebo něco takového, čeho jste si nevšiml/a.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 15 lety

Re:

Je možné, že tam máte nějakou mezeru navíc, nebo něco takového, čeho jste si nevšiml/a.

Re: Re:

Díky, už je to v pohodě. Psala jsem to slovy. Stačí pozorně číst zadání. Jsem nadšená ze stránek.

Jzi si jasem to psal psacim HEHE :-D :-D

Bez problému 100%, takže číslovky mi ještě jdou :-D

za 100% jupiiii, uf tak cislovky jsem zvladla. Diky moc, fakt me to bavi a tim jde i to uceni snadneji :-D

super

tiez som to zmakla na 100% :-)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.