Help for English

Comparison #1

Komentáře k článku: Comparison 1

 

80%

Na upper mi to přišlo dost lehký, na intermediate by to bylo tak akorát.
Jinak bych se chtěl zeptat na 4. větu. Sice jsem ji měl dobře, ale normálně bych to takhle neřekl. Je možný třeba i v hovorové angličtině říct např.: „It was a too expensive car.“ apod.?
Díky

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Cortes vložený před 14 lety

80%

Na upper mi to přišlo dost lehký, na intermediate by to bylo tak akorát.
Jinak bych se chtěl zeptat na 4. větu. Sice jsem ji měl dobře, ale normálně bych to takhle neřekl. Je možný třeba i v hovorové angličtině říct např.: „It was a too expensive car.“ apod.?
Díky

Re: 80%

ne, IT WAS TOO EXPENSIVE A CAR a nebo THE CAR WAS TOO EXPENSIVE. Máme tu o tom článek.

UPPER to má proto, že tu je pár bodů, které se běžně učí až na úrovni ADVANCED, např. právě to s tím AS + příd. jméno + člen + podstatné.

Tak si delam tenhle test a rikam si: „Tak tohle bude chytak, tohle taky, tohle by bylo moc jednoduchy a zase chytak“. No a ani jedno z toho chytak nebyl. Jsem po ranu pekne votravenej…

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Hum4nfrog vložený před 14 lety

Tak si delam tenhle test a rikam si: „Tak tohle bude chytak, tohle taky, tohle by bylo moc jednoduchy a zase chytak“. No a ani jedno z toho chytak nebyl. Jsem po ranu pekne votravenej…

Re:

Hm, taky jsem tu prumernou uspesnost nevylepsila. Asi bude dnes den na praci rukama a ne hlavou :).

6)veta

Neviem kde to napísať už ste písali, že keď je niekde chyba stačí to poslať niekam inam a zabudol som kam.6) veta je tam smartest a keď označíte správnu odpoveď napíše najvyšší.Ja len aby to niekoho nezmiatlo.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Ficko vložený před 14 lety

6)veta

Neviem kde to napísať už ste písali, že keď je niekde chyba stačí to poslať niekam inam a zabudol som kam.6) veta je tam smartest a keď označíte správnu odpoveď napíše najvyšší.Ja len aby to niekoho nezmiatlo.

Re: 6)veta

Díky, opraveno.

Nejlepší jsou na to soukromé zprávy autorovi článku. Chybka se odstraní a pak už tady to upozornění nemusí strašit.

70%

Čekal jsem aspoň 90% – sakra… :-(
Ale zase jsem o něco chytřejší – jupí :-)
Dík hlavně za 8. otázku!!!

70%

Taky 70 = úspěch. (AAlespoň pro mě) :-D

Diky za test.

Jenom male upozorneni. U 5. otazky u 4. spatne odpovedi je vysvetleni tykajici se AS ale to tam neni vubec pouzito, spise by to melo byt o THEN.

70% téda, jsem si taky říkala, to není tak těžké a šup…ale supr supprr, snad se mi ty nové výrazy dostanou do hlavy! :-)

Prosim,mohli by ste mi prelozit tu poslednu (10)vetu?Nejak mi to nejde dat dokopy.Dakujem

Odkaz na příspěvek Příspěvek od perceive vložený před 14 lety

Prosim,mohli by ste mi prelozit tu poslednu (10)vetu?Nejak mi to nejde dat dokopy.Dakujem

Re:

Nebyl ani zdaleka tak špatný, jak jsme předpokládali.

the taller

Dobrý den,

dva dotazy:

a) šlo by:

Two brothers came. And the older said: Hi!

b) v 6. větě jsem sice dal IN, ale zajímalo by mne, zda-li by nešlo i OF.

IN – nejchytřejší v naší třídě

OF – nejchytřejší z naší třídy

Díky.

f.

9 a 10 mě dostaly. Nečekal jsem členy u 9. a 0. šla úplně mimo mě :oops: Díky je to užitečné

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.