Help for English

Stupňování přídavných jmen

Komentáře k článku: Stupňování přídavných jmen

 

špatné

za 50%, nasekal jsem zbytečně chyb, příště to bude lepší.
ať se daří.

Prosim, preco vo 8 vete nie je clen, je to predsa ich ta najuspesnejsia piesen a je tam aj podstatne meno ku ktoremu sa clen viaze. Asi vas tieto primitivne a stale sa opakujuce otazky otravuju, ale naozaj si to neviem vysvetlit.
Velmi pekne dakujem

Odkaz na příspěvek Příspěvek od perceive vložený před 14 lety

Prosim, preco vo 8 vete nie je clen, je to predsa ich ta najuspesnejsia piesen a je tam aj podstatne meno ku ktoremu sa clen viaze. Asi vas tieto primitivne a stale sa opakujuce otazky otravuju, ale naozaj si to neviem vysvetlit.
Velmi pekne dakujem

Re:

prostě kombinace přivlastňovací zájmeno + člen NIKDY není možná.

no jasne, vobec som si neuvedomila, ze je tam privlastnovacie zameno,no aspon som rada, ze v tom nie je dalsia vynimka :-D

předepisováním the ve 3.stupni mi přijde jako zbytečná nápověda…hodně lidí to jinak vynechává ;)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od daty vložený před 14 lety

předepisováním the ve 3.stupni mi přijde jako zbytečná nápověda…hodně lidí to jinak vynechává ;)

Re:

Ale když chci, aby člověk doplnil správný tvar přídavného jména, člen tam musí být napsaný. Jinak by muselo být v zadání „přidejte člen, kde je to nutné“ a pak by šlo určitě v některých větách několik různých možností.

100% – Dobrými výsledky se člověk vždy rád pochlubí :-) :-D

Re:

The tam nemůžeš použít, neboť je před ním přivlastNóvací zájmeno their. The se zde chová jako normální určitý člen a ten se přeci po přivlastňovacím zájmenu nikdy nedává :)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.