Help for English

"New Messiah" by Dead Heart Bloom

Komentáře k článku: "New Messiah" by Dead Heart Bloom

 

tema a idea pesnicky?

mozno len zacina byt neskoro, ale fakt som absolutne nepochopil o com spievaju a co tym chcu povedat.

Vysvetlil by mi to niekto chytrejsi? Vdaka :-)

No teda…

Většinou, když si dělám poslouchací testy, i těžší, mívám tak 2 chybky, někdy žádnou; ale tohle jsem nějak projel. Navíc, nepovažuji se za intermediate, ale slova jako womb, diviner, disciple nebo marcher jsem viděl poprvé a tak když jsem je slyšel, nebyl jsem ani schopen je dešifrovat. Nu což už, šup si je zapamatovat :)

Tenhle styů hudby se mi hodně líbí. Doufám, že se od nich objeví ještě další písničky. :-)
Ale je pravda, že na poslech je to dost těžké! :idea:

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Tomy Novella vložený před 14 lety

tema a idea pesnicky?

mozno len zacina byt neskoro, ale fakt som absolutne nepochopil o com spievaju a co tym chcu povedat.

Vysvetlil by mi to niekto chytrejsi? Vdaka :-)

Re: tema a idea pesnicky?

Brzy by se měl s touto kapelou objevit rozhovor. Zeptám se šéfika, co za tou písničkou stojí, jo?

Aj mne sa páči…:-)

A budem sa tešiť i na rozhovor…

Re: Re: tema a idea pesnicky?

ok, dakujem pekne :-)

Tak tohle byl pro mě celkem nářez, jen polovina odpovědí správně, navíc vždycky si to víceméně pokazím sama – zpravidla chybami ve spellingu – ale tentokrát jsem měla celkem dost prázdných okýnek i po x-tém poslechu, některá slovíčka byla pro mě velmi nová :oops: :-D

Pekny

Penknej song, tesim se na rozhovor. Clovek si mimo anglictiny rozsiri i hudebni obzory.
Jinak moc povedene stranky :-)

zajimave

docela tezke na poslech :-D ale jsem rada, ze na tom jsou i jini stejne :-)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.