Help for English

Irregular Verbs: Section 3.0.0

Komentáře k článku: Irregular Verbs: Section 3.0.0

 

Děkuji

Zovna si rovnám svoje slovíčka v Language Lab, to jsem ráda, že mohu nepr. slovesa dokončit.
Přišel jste jako na zavolanou.
Jen mne napadlo u ‚let‘ známá hláška Let's go. Znamená to něco jako pojďme (pojďme na to?)ne?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od georgia vložený před 15 lety

Děkuji

Zovna si rovnám svoje slovíčka v Language Lab, to jsem ráda, že mohu nepr. slovesa dokončit.
Přišel jste jako na zavolanou.
Jen mne napadlo u ‚let‘ známá hláška Let's go. Znamená to něco jako pojďme (pojďme na to?)ne?

Re: Děkuji

Viz článek o rozkazovacím způsobu v angličtině.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od georgia vložený před 15 lety

Děkuji

Zovna si rovnám svoje slovíčka v Language Lab, to jsem ráda, že mohu nepr. slovesa dokončit.
Přišel jste jako na zavolanou.
Jen mne napadlo u ‚let‘ známá hláška Let's go. Znamená to něco jako pojďme (pojďme na to?)ne?

Re: Děkuji

Přihodil jsem do článku odkaz na rozkazovací způsob.

Mama Mia

That's what I was looking forward to for so long time! This episode is definitely my favourite one. I appreciate your effort so much! Great job! Thanks a lot…

Shrnutí

Moc díky za nepravidelná slovesa, jen se nemůžu dočkat slibovaného shrnutí – poslední lekce. Kdy ji asi plánujete?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Helene vložený před 15 lety

Shrnutí

Moc díky za nepravidelná slovesa, jen se nemůžu dočkat slibovaného shrnutí – poslední lekce. Kdy ji asi plánujete?

Re: Shrnutí

Snad do konce prázdnin.:-)

BID???

nechapu bid…je to jako na vyber min cas bade a past participle bidden???Nebo proc je to v tabulce jako jeden tvar??

BID???

Musim tohoto clovicka ktery stvoril tuto stranku pochvalit nebot je to nej[rehlednejsi angl gramatika kterou jsme kdy videla :shock:

nejprehlednejsi gramatika kterou jsem kdy videla a kterou jsem taaak dlouho hledala uz nepotrebuju knizky staci mi jen vase stranka.Dekuji moc.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Tanickaa vložený před 14 lety

BID???

Musim tohoto clovicka ktery stvoril tuto stranku pochvalit nebot je to nej[rehlednejsi angl gramatika kterou jsme kdy videla :shock:

Re: BID???

BID má většinou tvary BID-BID-BID, ale můžete se setkat také s jinými tvary.

BID není jediné sloveso, které má možností víc a já se je vždy snažil připsat.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.