Help for English

"Halloween Night" by Halloween

Komentáře k článku: "Halloween Night" by Halloween

 

76%..ale myslela jsem, že nebudu rozumět ani půlku, protože metal neposlouchám a je celkem těžký jim kolikrát rozumět třeba jen refrén :-D

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví Hugo
Odkaz na příspěvek Příspěvek od Klára vložený před 14 lety

76%..ale myslela jsem, že nebudu rozumět ani půlku, protože metal neposlouchám a je celkem těžký jim kolikrát rozumět třeba jen refrén :-D

Re:

Tohle je moc pěkná písnička! Myslím, že by jsi měla zamířit i do těchto hudebních vod :o) Rozumět je všechno, když si to pustíš více krát :o)

Výborná písnička

Opravdu se to moc dobře poslouchá a je velice dobře rozumnět. Akorát pár chybek a někdy zbytečných :oops: Velká pochvala pro „ucho“ co vybíralo :-)

ttjjj, to se mi zdálo docela těžké, jen 71%…

Pro mne jakožto metalistu je tenhle song příjemným překvapením. Pár slovíček jsem v testu sice pochytil ale většinou až na několikátý poslech,takže nic moc.

drobnost

Nejmenuje se ta kapela Helloween?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od vlk26 vložený před 14 lety

drobnost

Nejmenuje se ta kapela Helloween?

Re: drobnost

Ta německá se jmenuje HELLOWEEN. Tahle je americká, ta se jmenuje HALLOWEEN. Podobnost čistě náhodná.

Písnička

Tahle písnička je fakt dobrá…pouštím si ji pořád dokola a to už je celkem dlouhá doba po Halloweenu :-)

:-)

tak mi tam znělo líp „sell you beer“ :-))) výborná písnička

chyby: save-safe; scream- screams; scary- scare; creepy- creeping;, creature- creation :shock: alespon zaklad slova byl vzdycky OK..i presto 71% .. mam radost

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.